Dzisiaj dajemy ci możliwość abyś w bardzo dobry i szybki sposób zwiedził Budapeszt. Stolica i największe miasto Węgier daje Ci możliwość wzbogacenia swojej wiedzy o podobnej kulturze, ale innych stylach architektonicznych. Jeżeli jesteś zainteresowany to w kilka minut możesz znaleźć dla siebie bardzo ciekawą ofertę i odpocząć podczas ciekawej podróży w niskiej cenie. 

Już w cenie 78 złotych będziesz mógł odwiedzić Budapeszt i wrócić do Warszawy, bez dodatkowych kosztów, ponieważ tutaj już wszystko jest wliczone. Lot obsługuje serwis: WizzAir.com. Poniżej prezentujemy przykładowy lot:

wylot1

Tani lot Warszawa – Budapeszt to koszt 39,00 złotych z członkostwem WIZZ Discount Club, bez cena wynosi 39 złotych. Lot trwa od 15:45 do 17:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 27 grudnia, planowany powrót 4 grudnia.

przylot1

Tani powrót Budapeszt -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WIZZ Discount Club, bez cena wynosi 39 złotych. Lot trwa od 15:25 do 17:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39 złotych oraz opcja PLUS za 281.20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 grudnia.

Podsumowując jest to okazjonalna promocja i warto z niej skorzystać. Atrakcyjna cena i dość długi okres czasu pomoże Nam spędzić ciekawie ten czas.

Link do oferty:

https://wizzair.com/pl-PL/FlightSearch

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ