Daj się ponieść emocją i skorzystaj z naszej oferty promocyjnej aby podróżować do Tokio za połowę ceny. W ten sposób będziesz mógł przeznaczyć tą cześć gotówki na inne cele i właśnie, dzięki temu twoja podróż będzie jeszcze bardziej komfortowa. Jeżeli spodoba Ci się podróżowanie pierwszym razem to będziesz korzystać z takich tanich lotów non stop. Nasza dzisiejsza promocja jest przeznaczona dla wszystkich osób, bez żadnych kart członkowskich itp. Należy mieć tylko dostateczną ilość czasu + muszą pasować państwu terminy.

w1

Tani wylot Warszawa – Tokio jest dnia 15 stycznia 2016. Lot trwa od 15:00 do 09:20 . Dostępny jest bez żadnych dodatkowych kart członkowskich, czy jakiś innych wymaganych dokumentów. Bilet kosztuje w obie strony 1797 zł cena zawiera wszystkie opłaty oraz podatki.
p1
Tani przylot Tokio- Warszawa jest dnia 21 stycznia 2016. Lot trwa od 11:05 do 14:40. Dostępny jest bez żadnych dodatkowych kart członkowskich, czy jakiś innych wymaganych dokumentów. Bilet kosztuje w obie strony 1797 zł cena zawiera wszystkie opłaty oraz podatki.

Tani lot Warszawa – Tokio w obie strony to znakomita okazja dla podróżników i szkoda byłoby ominąć taką okazje, która nie często się zdarza. Zwiedzanie Tokio to gwarantowane niesamowite przeżycia, które na pewno utkwią Ci głęboko w pamięci. To jest zupełnie inna kultura, niż w Europie – należy o tym pamiętać. Warto pamiętać również o planach na całość podróży tak, aby zachować ciąg i plany awaryjne.

Adresy potrzebne do zrealizowania zamówienia biletu:
http://www2.esky.pl/okazje/3335/WAW-NRT-LO

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ