Prezentujemy specjalnie dla Was bardzo atrakcyjną ofertę podróży do Maroka. Od kilku dni trwa promocja i warto z niej skorzystać i pojechać za bardzo mała kwotę. Bilety są obsługiwane przez linię Ryanair.com. Działa na rynku bardzo długo i warto jest im zaufać. Ich ceny są również bardzo konkurencyjne oraz często pojawiają się tanie loty do innych krajów.

Jest to najlepsza opcja od kilku miesięcy na tani lot Warszawa – Bruksela. Kosztuje tylko i wyłącznie 78 złotych, także w jedną stronę zapłacimy 39 złotych. Nie potrzebne są tutaj żadne członkowskie karty, aby obniżyć cenę biletu. Jest to koszt ostateczny i złotówki więcej standardowo nie zapłacisz.

art1

Podróż zaczyna się 20 listopada, a przylot mamy 25 listopada. 20 listopada 2015 roku wylot mamy o godzinie 9:25 a przylot o 11:35. W opcji Plus to cena 239 złotych – tutaj jest bardzo duża różnica jednak w komforcie również jest tutaj problem.

Przylot mamy jak już wspomniałem na środę 25 listopada za 39 złotych. Odlot o 09:25 a przylot o 11:35 bądź odlot o 20:30 a przylot 22:40. Ogólnie cena jest bardzo dobra i warto jest zamawiać bilety nawet jeżeli nie będziecie wstanie pojechać, ponieważ bardzo szybko będziesz mógł je odsprzedać później za równoważną cenę bądź większą. To jest tak na prawdę promocja i warto z niej skorzystać. Tani lot Warszawa – Bruksela czeka na ciebie!

Link do oferty:

https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=pl-PL&lc=pl-PL#Select

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ