Propozycja na tani, majowy wypad do stolicy Danii. Ryanair oferuje tanie bilety lotnicze do Kopenhagii za 168 zł w obie strony. Cena jest dla wszystkich.

Kopenhaga
Kopenhaga

Lecicie z dwoma bagażami podręcznymi – pierwszy bagaż do 10kg o max wymiarach 55x40x20cm oraz drugi o max wymiarach 35x20x20cm.

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie ryanair.com Podane ceny przelotów obowiązują przy płatnościach kartą debetową. W przypadku płatności kartą kredytową do ceny naliczone zostanie jeszcze 2% prowizji.

Tani wypad: Warszawa – Kopenhaga – Warszawa

  • Wylot:     84 zł | 13, 20, 27 maj
  • Powrót:   84 zł | 19, 20, 27 maj

Przykładowa rezerwacja:image

 

Dojazd Jak dojechać z lotniska w Kopenhadze (CPH) do centrum miasta?

Port lotniczy znajduje się na wyspie Amager, w miasteczku Kastrup, w odległości ok. 8 km (5 mil) w kierunku południowo-wschodnim od centrum Kopenhagi i 24 km (15 mil) na zachód od centrum miasta Malmö. Położony jest obok drogi krajowej E20. Składa się z trzech terminali: Terminal 1 – krajowy, Terminal 2 – odloty międzynarodowe z wyłączeniem SAS i partnerów, Terminal 3 – odloty międzynarodowe SAS i partnerzy. Pomiędzy terminalami kursuje bezpłatny autobus.

Możliwości dojazdu do centrum:

  • autobusem – przystanki autobusowe znajdują się przed Terminalem 2 i 3. Darmowy autobus kursuje pomiędzy wszystkimi terminalami co 10 min, zaś w nocy i w weekendy co 20 minut. Do miasta linie kursują co 5-10 min: København-Ystad-Rønne (linie 866), København-Malmö-Lund (linie 999), København-lufthavnen-Malmö-Sturup (737)
  • taksówką – postoje taksówek znajdują się przed każdym terminalem, natomiast taksówki do Szwecji odjeżdżają tylko sprzed Terminalu 3. Przejazd taksówką do centrum trwa około 15-25 minut.
  • koleją/metrem – stacja metra znajduje się pod Terminalem 3. Podróż z lotniska do centrum  zajmuje ok. 15 min. W ciągu dnia metro kursuje co 4 – 6 min, a w nocy co 15 – 20 min. Z Terminali 1 i 2 można dojechać bezpłatnym autobusem lotniskowym, który zatrzymuje się przy stacji kolei (Terminal 3), z której można bezpośrednio dotrzeć do centrum. Cena biletu zależy od liczby stref, przez które musimy przejechać w drodze na lotnisko. Pociągi do Kopenhagi odjeżdżają co 10 min.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ