RPA
RPA

Durban, RPA

Linie lotnicze KLM oraz Air France oferują najniższą cenę przelotów do RPA oraz Kenii od kilku miesięcy. Bilety lotnicze do Johannesburga, tzw. miasta złota są dostępne za świetne 1 809 zł. Nairobi (Kenia) możecie zobaczyć za 1 739 zł! Wylot i powrót jest z/do Warszawy 🙂

Loty do Afryki są z jedną przesiadką w Amsterdamie. Loty powrotne są z przesiadką w Paryżu.

Na każdym odcinku trasy podróżujecie z bagażem podręcznym oraz z bagażem rejestrowanym do 23 kg.

Tani wypad:

Tanie bilety lotnicze zarezerwujecie na stronie Flipo.pl Jest sporo terminów praktycznie na cały rok.

Obywatele RP mogą wjeżdżać bez wiz i przebywać na terytorium Republiki Południowej Afryki do 30 dni. Natomiast w Kenii wiza turystyczna ważna jest trzy miesiące, z zakazem pracy.

Przykładowe rezerwacje:

Untitled Untitled

Kiedy jechać do RPA?

RPA można odwiedzać przez cały rok. Panuje tu klimat najłagodniejszy ze wszystkich państw Afryki. Pory roku występują odwrotnie niż na półkuli północnej. Lato trwa od grudnia do marca. W środku tego sezonu ceny znacznie wzrastają i trudno znaleźć tani nocleg. Dlatego grudzień oraz styczeń to miesiące, które należy unikać. Najbardziej polecany okres na podróż do RPA to luty i marzec, czyli końcówka lata oraz okres wiosenny, który trwa od września do początku listopada.

Kiedy jechać do Kenii?

W Kenii panuje klimat typowo równikowy – wilgotny i gorący z 2 porami deszczowymi. Pierwsza przypada na okres kwiecień-maj i jest bardziej intensywna, z kolei druga na październik-listopad i jest łagodniejsza. Pozostałe miesiące to idealny okrez na podróż. Temperatury przez cały rok utrzymują sie mniej więcej na tym samym poziomie i są wysokie.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ