Tanie bilety lotnicze do Kapsztadu
Kapsztad

Wakacje między buszem a plażą, czyli RPA z Warszawy w bardzo dobrej cenie!!! Tanie bilety lotnicze kupicie dzięki trwającej promocji dobrych linii lotniczych Turkish Airways za mniej niż 2 000 zł. Zostało mało dostępnych terminów.

Tanie bilety lotnicze do Kapsztadu
Kapsztad

 

Loty do jednej z najlepszych destynacji turystycznych na świecie – Kapsztadu są z kilkugodzinną przesiadką w Stambule. Na pokład możecie wnieść bagaż rejestrowany o max wadze 25 kg zawarty w cenie. Cała podróż na jednym bilecie liniami Turkish Airlines, więc za ewentualne opóźnienia odpowiada linia lotnicza. Jest jeszcze kilka dostępnych terminów w tytułowej cenie na listopad i grudzień, czyli jedne z najlepszych miesięcy na podróż tam, zatem proponowany termin podróży można modyfikować.

Obywatele RP mogą wjeżdżać bez wiz i przebywać na terytorium Republiki Południowej Afryki do 30 dni.

Tanie bilety lotnicze zarezerwujecie na stronie przewoźnika Turkish Airlines. Minimalny czas pobytu to 5 dni.

Tani wypad:

image

 

Kiedy jechać do RPA?

RPA można odwiedzać przez cały rok. Panuje tu klimat najłagodniejszy ze wszystkich państw Afryki. Pory roku występują odwrotnie niż na półkuli północnej. Lato trwa od grudnia do marca. W środku tego sezonu ceny znacznie wzrastają i trudno znaleźć tani nocleg. Dlatego grudzień oraz styczeń to miesiące, które należy unikać. Najbardziej polecany okres na podróż do RPA to luty i marzec, czyli końcówka lata oraz okres wiosenny, który trwa od września do początku listopada.

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Obserwujecie nasze pozostałe wpisy, a znajdziecie propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też po prostu na tani wypad na weekend. Informujemy o wszystkich najlepszych, aktualnych promocjach, dzięki którym możecie kupić tanie bilety lotnicze, kolejowe oraz autkowarowe.

Zachęcamy także do zapisania się do naszego newslettera by najlepsze okazje nie uciekły Wam z przed nosa:)

Lajkujcie stronę i udostępniajcie znajomym !!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ