Tanie bilety lotnicze do Szwajcarii
Preda, Canton of Graubunden, Szwajcaria

Jeszcze jedna extra informacja o tanich biletach lotniczych Wizz Air. Wczoraj rozszerzył swoją siatkę połączeń na przeloty z Warszawy do Szwajcarii i od razu oferuje rewelacyjne ceny na tej trasie. Tani wypad możliwy od 78 zł także na przedłużony jesienny weekend.

Tanie bilety lotnicze do Szwajcarii
Preda, Canton of Graubunden, Szwajcaria

 

Połączenia z Warszawy do Bazylei (BSL) będą zainaugurowane pod koniec października. Wizz Air będzie latał na tej trasie w poniedziałki i w piątki.

Wyłapaliśmy tanie bilety lotnicze za 78 zł, z tymże jest to cena dla posiadaczy WDC. Dla osób które nie posiadają członkostwa w klubie ceny są o kilkadziesiąt złotych droższe. W proponowanej poniżej rezerwacji wynoszą 158 zł więc jak na tą trasę są bardzo przystępne.

W tytułowej cenie na pokład możecie wnieść bezpłatnie bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm. Musi on zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie przewoźnika wizzair.com

Info dla chętnych na członkostwo w WDC:

>>> Jeśli nie możesz skorzystać z najniższych cen kliknij w link poniżej by dowiedzieć się o szczegółach. Z kartą Wizz Air Raiffeisen Polbank otrzymasz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club warte 139 zł rocznie oraz dodatkowo 50 zł do wydania na przeloty Wizz Air. Więcej informacji pod linkiem INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB <<<

Proponowany tani wypad na przedłużony weekend:

image

 

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ