Turyn

Kolejna propozycja tanich przelotów od węgierskich linii Wizz Air z Warszawy. Bezpośrednie loty do Turynu są możliwe za 93 zł w obie strony. Termin – Święta Bożego Narodzenia, idealny na odwiedzenie rodziny bądź znajomych!

Turyn
Turyn

 

Najniższa cena jest dla członków WiZZ Discount Club (WDC). Cena regularna jest od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych wyższa.

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie wizzair.com

Pamiętajcie, że bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie i musi zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

Tani wypad: Warszawa Chopin – Turyn – Warszawa Chopin

Wylot:

  • 39 | 19 grudzień

Powrót:

  •  54 zł | 26 grudzień

Przykładowa rezerwacja:

img

>>> Jeśli nie możesz skorzystać z najniższych cen to sprawdź jak zdobyć członkostwo w WiZZ Discount Club. Z kartą Wizz Air Raiffeisen Polbank otrzymasz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club warte 139 zł rocznie oraz dodatkowo 50 zł do wydania na przeloty Wizz Air. Więcej informacji pod linkiem INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB <<<

 

Dojazd Jak dojechać z lotniska w Turynie (TRN) do centrum miasta?

Port lotniczy „Sandro Pertini” (TRN) położony jest w miejscowości Caselle Torinese ok 16 km na północ od centrum Turynu. Leży w pobliżu autostrad A4, A5, A6, A21, A32 i A55. Do centrum Turynu można się dostać dzięki:

  • autobusom – autobusy Sadem Bus Shuttle kursują pomiędzy portem lotniczym, a centrum miasta. Podczas kursu do miasta zatrzymują się m.in. przy dworcu kolejowym (dworzec kolejowy Porta Nuova, dworzec kolejowy Porta Susa, Borgaro, Caselle). Czas przejazdu do centrum to ok. 40 min w cenie 5,50 EUR lub 6 EUR kupując bilet u kierowcy. Autobusy jeżdżą w godzinach 06:05 – 00:05.
  • taksówkom – postój taksówek położony jest na lewo od wyjścia z hali przylotów. Czas podróży taksówką do Turynu to ok.30 min w cenie 30 EUR. Firmy obsługujące lotnisko to m.in. Pronto taxi, Radio taxi.
  • kolei – jest to najtańsza opcja. Stacja kolejowa znajduje się w pobliżu terminala. Pociągi GTT odjeżdżają do stacji Dora Railway Station co 30 minut w godzinach 06:49 – 21:19, podróż trwa 19 minut. Koszt biletu to 3,40 EUR.

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ