Tanie bilety lotnicze na Cypr
Cypr, Aphrodite's Rock

Jeśli brak Wam pomysłów a wakacyjny urlop proponujemy przepiękną Wyspę Afrodyty. Tanie bilety lotnicze są dostępne ze stolicy za 318 zł oraz z Katowic za 278 zł. Cena dla wszystkich!!

Tanie bilety lotnicze na Cypr
Cypr, Aphrodite’s Rock

 

Tani wypad z obu miast w najniższej cenie dostępny na 2 tygodniowy wypoczynek. Terminy lotów można dowolnie konfigurować ale wtedy tytułowa cena może ulec zmianie.

Wyszukaliśmy tanie bilety lotnicze na przełomie sierpnia i wrześnie.

Lecicie na pokładzie Wizz Air bezpośrednio z Katowic lub z głównego lotniska w Warszawie z bagażem podręcznym bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm , który musi zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

Członkowie Wizz Discount Club (WDC) lecą w niższych cenach – loty z Katowic 188 zł, z Warszawy 228 zł. Jeśli chcecie uzyskać członkostwo w klubie to poniższa informacja jest dla Was:

>>> Jeśli nie możesz skorzystać z najniższych cen kliknij w link poniżej by dowiedzieć się o szczegółach. Z kartą Wizz Air Raiffeisen Polbank otrzymasz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club warte 139 zł rocznie oraz dodatkowo 50 zł do wydania na przeloty Wizz Air. Więcej informacji pod linkiem INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB <<<

Przykładowe rezerwacje:

image  image

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Zapraszamy do przeczytania naszych pozostałych wpisów. Gwarantujemy, że znajdziecie ciekawe propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też tani wypad na weekend.

Niemalże codziennie informujemy o kilku wybranych, najlepszych ofertach, dzięki którym możecie kupić tanie bilety lotnicze, tanie bilety kolejowe, a także tanie bilety autokarowe.

Zachęcamy do lajkowania naszej strony :)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY