Miami
Miami
Miami

Kapitalna cena przelotów na Florydę.  Loty na trasie Warszawa – Miami – Chicago – Berlin są za super 1 409 zł. Tani wypad możliwy od listopada br. aż do kwietnia 2016.

 Lecąc na Florydę macie przesiadkę w Londynie (LHR). Z kolei podróż powrotna zaczyna się w Chicago (ORD), następnie jest międzylądowanie w Charlotte (CLT) oraz w Londynie (LHR). Podróżujecie na pokładach jednej linii – British Airways, dlatego też ona sama bierze odpowiedzialność za ewentualne opóźnienia. Niewstawienie się na któryś z lotów skutkuje utratą biletu. W cenie macie bagaż rejestrowany o maks wadze 23 kg, bagaż podręczny oraz podstawowe ubezpieczenie.

Tanie bilety lotnicze zarezerwujecie na stronie flipo.pl

Z Berlina najtaniej wrócicie dzięki przewoźnikowi autokarowemu PolskiBus, który zajeżdża na lotnisko jak również dzięki przewoźnikowi Simple Express.

Tani wypad:

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Zapraszamy do przeczytania naszych pozostałych wpisów. Gwarantujemy, że znajdziecie ciekawe propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też tani wypad na weekend.

Niemalże codziennie informujemy o kilku wybranych, najlepszych ofertach, dzięki którym możecie kupić tanie bilety lotnicze, tanie bilety kolejowe, a także tanie bilety autokarowe.

Zachęcamy do lajkowania naszej strony :)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ