Tanie bilety lotnicze do Lizbony
Lizbona
Tanie bilety lotnicze do Lizbony
Lizbona

Wyszukaliśmy kapitalną cenę przelotów do stolicy Portugalii. Bezpośrednie loty z Warszawy do Katowic są za 188 zł na dłuższy pobyt lub za 228 zł na nieco krótszą podróż. Terminy poniżej.

Tanie bilety lotnicze są od węgierskiego przewoźnika Wizz Air z jednym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach  42x32x25cm.

Tytułowa cena jest dla posiadaczy karty WiZZ Discount Club (Wizz Air). Bez członkostwa zapłacicie za podróż o kilkadziesiąt złotych więcej. Ceny są widoczne na zdjęciach poniżej.

Tani wypad możliwy w jesieni. Bilety kupicie na stronie wizzair.com

Dojazd Jak dojechać z lotniska Lizbona LIS do centrum miasta?

Lotnisko w Lizbonie LIS położone jest 8km od centrum miasta. Tak bliska odległość od centrum powoduje, że dojazd do niego – zarówno własnym środkiem transportu, jak i komunikacją miejską – nie stanowi żadnego problemu. Do miasta dojedziecie dzięki:

  • taksówkom – postój taksówek znajduje się przy hali przylotów jak i odlotów. Czas podróży do centrum to ok. 15 min, a cena to ok. 15€.
  • autobusom – bezpośrednie połączenia z lotniskiem oferuje komunikacja miejska – firma Carris – za pomocą autobusów dziennych, nocnych. Linia 91 łączy lotnisko z centrum Lisbony. Czas podróży to 20 minut, a bilet kosztuje 3.35€.

image

 

image

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ