Świetne ceny przelotów do Australii. Linie Qatar Airways oferują loty na trasie Warszawa – Australia – Wiedeń od 2 639 zł. Tani wypad możliwy praktycznie w całym 2015 roku. Sprawdzicie niżej dostępne kierunki i kalendarze terminów.

Koala

 

W zależności od wybranego kierunku lecicie z jedną lub dwoma przesiadkami na pokładach Quatar Airways oraz Virgin Australia International. Wylot jest z Warszawy, a powrót do Wiednia. Ze stolicy Austrii do Polski najtaniej dostaniecie się dzięki przewoźnikowi autokarowemu PolskiBus.

Każdy odcinek trasy pokonujecie z bagażem rejestrowanym do 30 kg wliczonym w cenę.

Obywatele Polski mogą ubiegać się o wizę turystyczną do Australii bezpłatnie online. Holiday Information (link ten przekierowuje na stronę Ambasady Australii w Londynie).

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie flipo.pl lub na stronie przewoźnika  Jest sporo dostępnych dat praktycznie do końca roku.

Z racji, że poszczególne odcinki odbywacie na pokładach dwóch różnych linii, sami bierzecie odpowiedzialność w przypadku jakichkolwiek opóźnień. Również nie wstawienie się na któryś z lotów skutkuje utratą biletu.

Zapraszamy do przeczytania naszych pozostałych wpisów. Gwarantujemy, że znajdziecie ciekawe propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też tani wypad na weekend.

Niemalże codziennie informujemy o kilku wybranych, najlepszych ofertach, dzięki którym możecie kupić tanie bilety lotnicze, tanie bilety kolejowe, a także tanie bilety autokarowe. 

Zachęcamy do lajkowania naszej strony :)

Tani wypad:

 

Kiedy lecieć do Australii?

Południową Australię najlepiej zwiedzać w miesiącach letnich, które na pólkuli południowej są w miesiącach grudzień-luty. Panują wtedy wysokie temperatury. W tym samym czasie północ kontynentu jest pod wpływem obfitych deszczów i bardzo wilgotnego powietrza.

Odwrotna sytuacja jest podczas zimy (czerwiec-sierpień), gdyż w północnej części kontynentu nie ma opadów, jest gorąco i duszno. Z kolei pogoda w tym czasie w południowej części jest szara i wilgotna, bez śniegu.

Szczyt sezonu przypada na australijskie lato, czyli okres od grudnia do lutego. Najwięcej turystów przypada na okres Bożego Narodzenia i Sylwestra. Wtedy też ceny w restauracjach, hotelach wzrastają.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ