Ciekawa propozycja dla osób lubiących zimniejsze klimaty 🙂 Greenland Express wznowił loty z Kopenhagi na Grenlandię. Macie wybór podróży do dwóch miast: Kangerlussuaq (zachodnie wybrzeże wyspy ) oraz Narsarsuaq (południowa część wyspy). Do Kopenhagi dolecicie kupując tanie bilety lotnicze Ryanaira. Podróż w czerwcu.

autor: Nick Russill źródło: flickr.com licencja: creative common

 

Tytułowa cena dotyczy wszystkich podróżnych. Nie trzeba być członkiem żadnego klubu.

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie ryanair.com oraz greenlandexpress.com.

Kombinowane loty są z przesiadką w Kopenhadze. By był to prawdziwy tani wypad proponujemy nocleg na tamtejszym lotnisku. Jest to jedno z najlepszych lotnisk w Europie więc nocleg może być ciekawym doświadczeniem 🙂 (Przeczytajcie Tani wypad, czyli … śpimy na lotnisku:) TOP 9: Najlepsze lotniska w Europie 2014)

Kupując bilet w systemie rezerwacyjnym Ryanaira podana poniżej cena przelotów obowiązuje przy płatnościach kartą debetową. W przypadku płatności kartą kredytową do ceny naliczone zostanie jeszcze 2% prowizji.

Na pokładzie Ryanaira możecie lecicie z dwoma bagażami podręcznymi – pierwszy bagaż do 10kg o max wymiarach 55x40x20cm oraz drugi o max wymiarach 35x20x20cm. Bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą.

Lecąc Greenland Express możecie mieć na pokładzie bagaż o max wadze 8 kg i o wymiarach 55x40x23 cm.

Tani wypad na Grenlandię:

  1. 59 zł | Warszawa Modlin – Kopenhaga | 9.06.2015 | Ryanair
  2. 253 eur | Kopenhaga – Kangerlussuaq | 10.06.2015 | Greenland Express
  3. 253 eur | Kangerlussuaq – Kopenhaga | 19.06.2015 | Greenland Express
  4. 59 zł | Kopenhaga – Warszawa | 20.06.2015 | Ryanair

Terminy lotów można dowolnie konfigurować, jednak wtedy tytułowa cena może ulec zmianie.

Przykładowa rezerwacja:

image   image

Obserwujecie nasze pozostałe wpisy, a znajdziecie propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też po prostu na tani wypad na weekend.

Zachęcamy także do zapisania się do naszego newslettera by najlepsze okazje nie uciekły Wam z przed nosa:)

Lajkujcie stronę i udostępniajcie znajomym !!

 

Z racji tego, że przesiadki w Kopenhadze nie należą do najkrótszych, może poniższe informacje się komuś przydadzą.

Dojazd Jak dojechać z lotniska w Kopenhadze (CPH) do centrum miasta?

Port lotniczy znajduje się na wyspie Amager, w miasteczku Kastrup, w odległości ok. 8 km (5 mil) w kierunku południowo-wschodnim od centrum Kopenhagi i 24 km (15 mil) na zachód od centrum miasta Malmö. Położony jest obok drogi krajowej E20. Składa się z trzech terminali: Terminal 1 – krajowy, Terminal 2 – odloty międzynarodowe z wyłączeniem SAS i partnerów, Terminal 3 – odloty międzynarodowe SAS i partnerzy. Pomiędzy terminalami kursuje bezpłatny autobus.

Możliwości dojazdu do centrum:
autobusem – przystanki autobusowe znajdują się przed Terminalem 2 i 3. Darmowy autobus kursuje pomiędzy wszystkimi terminalami co 10 min, zaś w nocy i w weekendy co 20 minut. Do miasta linie kursują co 5-10 min: København-Ystad-Rønne (linie 866), København-Malmö-Lund (linie 999), København-lufthavnen-Malmö-Sturup (737)
taksówką – postoje taksówek znajdują się przed każdym terminalem, natomiast taksówki do Szwecji odjeżdżają tylko sprzed Terminalu 3. Przejazd taksówką do centrum trwa około 15-25 minut.
koleją/metrem – stacja metra znajduje się pod Terminalem 3. Podróż z lotniska do centrum zajmuje ok. 15 min. W ciągu dnia metro kursuje co 4 – 6 min, a w nocy co 15 – 20 min. Z Terminali 1 i 2 można dojechać bezpłatnym autobusem lotniskowym, który zatrzymuje się przy stacji kolei (Terminal 3), z której można bezpośrednio dotrzeć do centrum. Cena biletu zależy od liczby stref, przez które musimy przejechać w drodze na lotnisko. Pociągi do Kopenhagi odjeżdżają co 10 min.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ