Luke Ma

Powróciła bardzo dobra cena biletów lotniczych do Brukseli Charleroi (CRL). Z Modlina do stolicy Belgii polecicie za 78 zł w obie strony! Podróże w tej cenie możliwe w marcu. Możliwe także jednodniówki.

Tytułowa cena dotyczy wszystkich podróżnych. Nie trzeba być członkiem żadnego klubu. Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie ryanair.com Podane ceny przelotów obowiązują przy płatnościach kartą debetową. W przypadku płatności kartą kredytową do ceny naliczone zostanie jeszcze 2% prowizji.

Lecicie z dwoma bagażami podręcznymi – pierwszy bagaż do 10kg o max wymiarach 55x40x20cm oraz drugi o max wymiarach 35x20x20cm.

Loty odbywają się dwa razy dziennie.

Tani wypad:

  • Wylot:        78 zł | 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 30, 31 marzec
  • Powrót:      78 zł | 10, 11, 12, 17, 18, 25, 26 marzec

Bez tytułu

 

Obserwujecie nasze pozostałe wpisy, a znajdziecie propozycje na  tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też po prostu tani wypad na weekend.

Zachęcamy także do zapisania się do naszego newslettera, by najlepsze okazje nie uciekły Wam z przed nosa:)

Lajkujcie stronę i udostępniajcie znajomym !!

Dojazd Jak dojechać z lotniska Bruksela Charleroi (CRL) do centrum miasta?

Lotnisko CRL leży 50 km od centrum Brukseli oraz 7 km do Charleroi. Lądują na nim głównie tanie linie lotnicze. Jest kilka możliwości by dostać się do centrum.

Najwygodniejszą z tańszych opcji są autobusy kursujące co 20-30 min (Brussels City Shuttle). Czas podróży to ok. 50 min a koszt ok. 14 eur.

Inną możliwością jest kombinacja pociąg + autobus. Najpierw dojeżdżacie do stacji w mieście Charleroi autobusem (ok. 20 min, linia A lub 68) – na lotnisku nie ma stacji kolejowej. Przystanek autobusowy znajduje się przed terminalem. Następnie możecie wybrać pociąg do takich miejsc jak dworzec Midi, Brussels Centraal oraz Brussels North. Na taką kombinację macie możliwość zakupu biletu łączonego (autobusowo-kolejowego). Cena to ok. 14.40 eur.

Droższa opcja to przejazd taksówką. Koszt przejazdu do Charleroi to ok. 13 eur. Natomiast z Charleroi do Brukseli cena przejazdu to ok. 85 eur.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ