Berlin to jedno z największych europejskich miast. Przyciąga różnorodnością narodowościową i kulturalną. Już dziś możesz zarezerwować tanie loty z Rzeszowa do Berlina za jedyne 18 zł.

Tanie loty do Berlina

Już od 18 zł możesz zarezerwować tanie loty do Berlina z Rzeszowa z liniami Ryanair. Promocja zawiera wylot z Rzeszowa do Berlina Schoenefeld 7 września 2016 oraz powrót pomiędzy tymi samymi lotniskami 14 września 2016. Rezerwacji dokonasz klikając tutaj. Natomiast tutaj znajdziesz informacje dotyczące przewozu dzieci i bagaży w liniach Ryanair. W tym miejscu możesz znaleźć i zarezerwować tanie noclegi w Berlinie. Aby przemieszczać się po mieście świetnym rozwiązaniem będzie wynajęcie samochodu. Rezerwacji dokonasz korzystając z wyszukiwarki u dołu strony.

Atrakcje Berlina

Berlin to wielkie miasto, które jest świadkiem historii. Znajduje się tu wiele miejsc pamięci i zabytków. Do najbardziej charakterystycznych budowli miasta należą: Brama Brandenburska, Reichstag, Mur Berliński, Siegessäule, czyli Kolumna Zwycięstwa, Ewangelicki Kościół Pamięci cesarza Wilhelma I, Zamek Bellevue, Pałac Charlottenburg, Ratusz. Na Wyspie Muzeów znajdują się: Muzeum Pergamońskie (Zbiory Sztuki Starożytnej, Muzeum Azji Przedniej, Muzeum Sztuki Islamskiej), Stare Muzeum (Muzeum Egipskie i Antikensammlung), Muzeum im. Bodego, Nowe Muzeum, Stara Galeria Narodowa. Znajduje się tu również wiele miejsc związanych z kulturą żydowską: Muzeum Żydowskie oraz Nowa Synagoga. W parku Volkspark znajduje się cmentarz polskich żołnierzy poległych w 1945 podczas operacji berlińskiej. Więcej informacji o Berlinie i Niemczech znajdziesz w przewodnikach wydawnictwa Bezdroża.

Tanie loty z Rzeszowa

Zachęcamy do odwiedzania witryny Taniwypad.pl oraz naszego facebookowego fanpage’a każdego dnia. Codziennie znajdziesz tu oferty i promocje na tanie loty z Rzeszowa, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Warszawy, Katowic, Poznania do Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Maroka, na Cypr, Maltę. Korzystając z wyszukiwarek na naszej stronie dokonasz rezerwacji na tanie loty, spanie na lotnisku, tanie noclegi. Możesz u nas wynająć samochód oraz zamówić przewodnik turystyczny. Korzystając z Taniwypad.pl możesz zorganizować cały swój tani wypad weekendowy lub wakacyjny. Zachęcamy również do zostawiania informacji w komentarzach, jakie kierunki interesują Was najbardziej. Znajdziemy wówczas dla Was najkorzystniejsze promocje na tanie loty i oferty na tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ