Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie
Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie

Wyspy Kanaryjskie położone na Oceanie Atlanyckim niedaleko wybrzeży Afryki to miejsce, gdzie przez cały rok panuje idealna pogoda do wypoczynku. Wyspy Kanaryjskie są częścią terytorium Hiszpanii i Unii Europejskiej, dlatego podróż tam nie wymaga dodatkowych formalności. Tanie loty z Krakowa na Gran Canarię dostępne są w listopadzie już od 445 zł.

Tanie loty na Wyspy Kanaryjskie

Korzystając z wyszukiwarki tanich lotów Flipo.pl możesz zarezerwować tanie loty z Krakowa na Wyspy Kanaryjskie już od 445 zł. Nasza oferta obejmuje wylot z krakowskiego lotniska w Balicach w poniedziałek 14 listopada 2016 na lotnisko Gran Canaria oraz powrót pomiędzy tymi lotniskami w poniedziałek 28 listopada 2016. Podróż obsługiwana jest przez linie lotnicze Ryanair. Szczegółowe informacje na temat przewozu bagaży oraz dzieci w tych liniach znajdziesz tutaj. W tym miejscu znajdziesz informacje dotyczące dojazdu na lotnisko w podkrakowskich Balicach. Tanie noclegi na Wyspach Kanaryjskich znajdziesz i zarezerwujesz na Booking.com. Natomiast na dole strony, korzystając z wyszukiwarki wynajmiesz samochód do podróżowania po wyspach. Pomiędzy wyspami kursują promy, z których skorzystać można już od 30€.

Atrakcje Wysp Kanaryjskich

Wyspy Kanaryjskie to archipelag wulkaniczny na Oceanie Atlantyckim, znajdujący się nieopodal wybrzeży afrykańskich. Składa się z 7 wysp głównych: Teneryfa, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, La Palma, La Gomera i El Hierro oraz 6 mniejszych. Głównymi miastami są Las Palmas de Gran Canaria, Santa Cruz de Tenerife. W miastach tych znajduje się wiele zabytków architektury hiszpańskiej. Popularną atrakcją archipelagu są szlaki prowadzące na miejscowe szczyty wulkaniczne. Wyspy Kanaryjskie słyną jednak z pięknych plaż odwiedzanych przez rodziny, turystów w każdym wieku oraz miłośników sportów wodnych, m.in. surferów. Więcej informacji na temat Wysp Kanaryjskich znajdziesz w przewodnikach turystycznych znakomitego wydawnictwa Bezdroża.

Tanie loty z Krakowa

Zachęcamy do codziennego odwiedzania i lektury serwisu Taniwypad.pl i naszych profili na na portalach społecznościowych wszystkich podróżników. Każdego dnia zamieszczamy oferty na tanie loty z Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Poznania, Katowic, Gdańska i innych polskich miast do najciekawszych lokalizacji w Europie, Afryce, Azji i na całym świecie. Z nami zorganizujesz cały swój tani wypad: zarezerwujesz tanie loty, tanie noclegi, spanie na lotnisku, wynajmiesz samochód oraz zamówisz przewodnik. Zachęcamy Was również do komentowania, jakie miejsca i w jakim czasie Was interesują, a my znajdziemy i zamieścimy najlepsze możliwe dla Was rozwiązania na tanie loty i tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ