Stolica włoskiego regionu Lombardia, Mediolan to drugie największe miasto Italii. To również jedno z najciekawszych i najbardziej zabytkowych miast tego kraju. Mediolan to również ekonomiczne i gospodarcze centrum Włoch, tutaj mieści się wiele firm oraz włoska giełda. Dla fanów piłki nożnej to siedziba dwóch wielkich klubów, AC Milan i Inter Mediolan. Już dziś od 185 zł. możesz zarezerwować tanie loty z Krakowa do Mediolanu w listopadzie.

Tanie loty do Mediolanu

Klikając tutaj masz możliwość, aby zarezerwować tanie loty z Krakowa do Mediolanu od 185 zł na koniec listopada. Nasza oferta obejmuje wylot z krakowskiego portu lotniczego w Balicach we wtorek 22 listopada 2016 roku na lotnisko w mediolanskim Bergamo oraz powrót pomiędzy tymi samymi portami lotniczymi w środę 30 listopada 2016 roku z tanimi liniami lotniczymi Ryanair. Szczegóły przewozu bagażu oraz dzieci u tego operatora znajdziesz klikając tutaj. Tutaj natomiast dowiesz się jak najlepiej i najtaniej dotrzeć na lotnisko w podkrakowskich Balicach. W wyszukiwarce u dołu strony masz możliwość wynajęcia samochodu, aby w komfortowych warunkach podróżować po stolicy Lombardii, natomiast klikając tutaj znajdziesz najlepsze tanie noclegi w Mediolanie.

Zwiedzanie Mediolanu

Mediolańska La Scala to jeden z najsłynniejszych teatrów operowych świata. Jednym z ważniejszych budynków Mediolanu jest także Ratusz. Warto odwiedzić Castello Sforzesco i Ospedale Maggiore. Znajdują się tu również liczne pałace. Do najważniejszych obiektów sakralnych należą Katedra, Bazylika Santo Stefano Maggiore, Bazylika św. Ambrożego, Bazylika św. Antoniego opata oraz Basilica di San Calimero. Więcej informacji na temat Włoch, Lombardii i Mediolanu znajdziesz w przewodnikach znakomitego wydawnictwa turystycznego Bezdroża.

Tanie loty z Krakowa

Zapraszamy wszystkich naszych czytelników do częstego odwiedzania naszego serwisu turystycznego Taniwypad.pl oraz naszych profili na Facebooku i innych mediach społecznościowych. Zamieszczamy najkorzystniejsze oferty na tanie loty z Krakowa, Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Katowic oraz innych polskich portów lotniczych do Mediolanu, Rzymu, Barcelony, Madrytu, Londynu, Paryża, na Cypr, Maltę oraz innych ciekawych lokalizacji w Europie, Azji, Afryce i na całym świecie. Zachęcamy także do zostawiania informacji s komentarzach, które kierunki i w jakim czasie Was najbardziej interesują, a my zestawimy najkorzystniejsze dla Was oferty na tanie loty i tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ