wielki Paryż wieża Eiffla

Paryż to jedno z najchętniej odwiedzanych miast na całym świecie. Stolica Francji należy do największych i najbardziej zabytkowych miast Europy. Stolica mody, sztuki i kultury ma do zaoferowania atrakcje dla każdego. Już dziś tanie loty do Paryża z Krakowa dostępne są już od 129zł na listopad.

Tanie loty do Paryża

Od 129zł możesz zarezerwować tanie loty do Paryża z Krakowa klikając na Flipo.pl. Promocja obejmuje wylot z krakowskiego lotniska w Balicach w środę 23 listopada 2016 na paryskie lotnisko Beauvais oraz powrót w środę 30 listopada 2016 pomiędzy tymi samymi portami lotniczymi z liniami Ryanair. Warunki przewozu dzieci oraz bagażu u tego operatora znajdziesz klikając tutaj. Natomiast tutaj znajdziesz informacje dotyczące dojazdu na krakowskie lotnisko w Balicach. U dołu strony masz możliwość wynajęcia samochodu w Paryżu. Klikając tutaj wynajmiesz tani nocleg w Paryżu.

Atrakcje Paryża

Paryż znany jest na całym świecie z mnóstwa zabytków i innych atrakcji. Do najsłynniejszych należą Wieża Eiffla, muzeum w pałacu w Luwrze, Katedra Notre Damę. Turyści chętnie odwiedzają dzielnicę Montemarte z piękną Bazyliką Sacreceur i kabaretami, m.in. słynnym Moulin Rouge. Interesujące da również bulwary nad Sekwaną oraz paryskie park, m.in. Lasek Buloński. Godna polecenia jest nowoczesna dzielnica La Defense, podparyski Eurodisneyland oraz położony na przedmieściach pałac w Wersalu. Dużo wiecej o Francji i Paryżu przeczytasz w przewodnikach świetnego wydawnictwa Bezdroża.

Tanie loty z Krakowa

Na serwisie Taniwypad.pl oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych znajdziesz każdego dnia ciekawe promocje na tanie loty z Krakowa, Wrocławia, Poznania, Warszawy, Katowic, Gdańska oraz innych polskich miast do Paryża, Rzymu, Madrytu, Londynu, Barcelony, Maroka, na Cypr, Maltę oraz do innych interesujących lokajzacji na całym świecie. Na Taniwypad.pl masz możliwość zorganizowania całego swojego urlopu, wakacji, weekendu. Znajdziesz tanie loty, tanie noclegi, spanie na lotnisku, zamówisz przewodnik, wynajmiesz samochód. Równocześnie zapraszamy wszystkich naszych czytelników do zostawiania informacji w komentarzach jakie miejsca Was interesują najbardziej i w jakim czasie. Znajdziemy najlepsze dla Was rozwiązania na tanie loty oraz tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ