Sztokholm
Sztokholm

Sztokholm, stolica Szwecji i jedno z najpiękniejszych miast całej Skandynawii, stanowi atrakcyjny kierunek weekendowych wyjazdów. Na Taniwypad.pl znajdziesz tanie loty z Krakowa do Sztokholmu oraz najtańsze noclegi w stolicy Szwecji.

Tanie loty do Sztokholmu

Już od 287 zł możesz zarezerwować na naszej stronie weekendowy pobyt w Sztokholmie. Wylot odbywa się 26 sierpnia z lotniska Kraków-Balice na lotnisko Stockholm-Skavsta natomiast powrót ze Sztokholmu 28 sierpnia 2016, klikając na Flipo.pl. Podczas pobytu spędzisz dwie noce za jedyne 190 zł przy użyciu Booking.com tutaj. Już od 477 zł możesz więc dostać się do Sztokholmu z Krakowa, powrócić i przenocować. Natomiast przy użyciu wyszukiwarki Rentalcars.com zarezerwujesz samochód, aby poruszać się po mieście. Na Taniwypad.pl możesz ułożyć cały swój pobyt weekendowy w stolicy Szwecji.

Zwiedzanie Sztokholmu

Sztokholm, miasto położone na archipelagu 14 wysepek, połączonych 53 mostami, nazywane bywa Wenecją północy. Natomiast cały obszar aglomeracji stołecznej zajmuje Archipelag Sztokholmski liczący ponad 24 tysiące wysp! To jedna z kulturalnych stolic Europy. Tutaj przyznawane są Nagrody Nobla, w mieście tym znajduje się ponad 70 muzeów. Do najczęściej odwiedzanych należą Skansen oraz Muzeum Okrętu Vasa, obydwa położone w dzielnicy Djurgården.

Do najważniejszych zabytków stolicy Szwecji należy Kunliga Slottet, czyli Pałac Królewski. Warto również odwiedzić Katedrę Storkyrkan, Riddarhuset, czyli Dom Rycerstwa i Szlachty oraz Stadshuset, czyli miejski ratusz. Godną polecenia atrakcją Sztokholmu jest oceanarium. Dla lubiących muzykę dużą atrakcją będzie z pewnością Muzeum Abby. Dla chcących odprężyć się doskonałym rozwiązaniem będzie odwiedzenie parku rozrywki Grőna Lund.

Tanie loty z Krakowa

Odwiedzaj codziennie Taniwypad.pl oraz nasz facebookowy fanpage. Każdego dnia specjalnie dla Ciebie sprawdzamy najciekawsze tanie loty z Krakowa do miast w Europie. Za pomocą naszych wyszukiwarek, klikając w odpowiednie linki na stronie znajdziesz najkorzystniejsze aktualnie rozwiązania dla siebie; tanie loty, tanie noclegi oraz możliwość wynajęcia samochodu na czas pobytu. Zapraszamy do zostawiania w komentarzach informacji, które kierunki i w jakim czasie Was interesują najbardziej, a znajdziemy dla Was najtańsze loty do interesujących Was miejsc.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ