Położony w północnych Włoszech u podnóża Alp Mediolan jest drugim po Rzymie największym miastem Italii oraz stolicą regionu Lombardia. Miasto to jest rownież gospodarczym, ekonomicznym i finansowym centrum kraju. Należy także do najstarszych i najbardziej zabytkowych ośrodków Włoch. Już dziś możesz zarezerwować na listopad tanie loty z Krakowa do Mediolanu już od 130 zł.

Tanie loty do Mediolanu

Ja jedyne 130 zł polecisz z Krakowa do Mediolanu klikając tutaj. Oferta nasza obejmuje wylot z krakowskiego lotniska w Balicach na lotnisko Mediolan Bergamo w sobotę 5 listopada 2016 oraz powrót do Balic z Bergamo w środę 9 listopada 2016. Loty obsługują linie Ryanair. Dodatkowe informacje dotyczące przewozu dzieci, bagażu i sprzętu sportowego znajdziesz klikając tutaj. Tutaj dowiesz się jak dojechać na krakowskie lotnisko w Balicach. W dołu strony znajduje się wyszukiwarka, za pomocą której wynajmiesz samochód do sprawnego i komfortowego poruszania się po tym mieście. Klikając tutaj masz możliwość znalezienia i zarezerwowania tanich noclegów w Mediolanie.

Atrakcje Mediolanu

Najsłynniejszym budynkiem Mediolanu jest La Scala, która jest jednym z najsłynniejszych teatrów operowych świata. Innymi cennymi budowlami stolicy Lombardii są Ratusz, Castello Sforzesco, Ospedale Maggiore, pałace z XV-XVIII wieku, kościoły m.in.: Katedra, Bazylika Santo Stefano Maggiore, Bazylika św. Ambrożego, Bazylika św. Antoniego opata, Basilica di San Calimero, Bazylika Santa Eufemia, Bazylika Sant’Eustorgia, Bazylika San Lorenzo Maggiore oraz Bazylika San Nazaro in Brolo. Dużo więcej o Mediolanie, Lombardii i Włoszech przeczytasz w znakomitych przewodnikach wydawnictwa turystycznego Bezdroża, które możesz zamówić tutaj.

Tanie loty z Krakowa

Zapraszamy serdecznie wszystkich podróżników do częstej lektury naszego serwisu turystycznego Taniwypad.pl oraz naszych profili na Facebooku i na innych mediach społecznościowych. Znajdziecie tu najlepsze oferty na tanie loty z Krakowa, Warszawy, Poznania, Katowic, Gdańska, Wrocławia i innych polskich miast do Rzymu, Mediolanu, Madrytu, Barcelony, Paryża, Londynu, Szyokholmu, Oslo oraz innych ciekawych lokalizacji w Europie i na całym świecie. Ma Taniwypad.pl jesteś w stanie zorganizować cały swój wyjazd weekendowy, urlop: zarezerwujesz tanie loty, tanie noclegi, wynajmiesz auto i zamówisz przewodnik. Zachęcamy także naszych czytelników do podzielenia się z nami i innymi czytelnikami informacją w komentarzach, gdzie planujecie swój wyjazd i w jakim czasie, a my zestawimy dla Was najlepsze możliwe oferty na tanie loty i tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ