Kopenhaga

Kopenhaga jest stolicą Królestwa Danii i jednym z najstarszych i najbardziej zabytkowych miast nie tylko w Danii, ale również w całej Skandynawii. To miasto wielokulturowe, kosmopolityczne. Mamy dla Was tanie loty z Krakowa do Kopenhagi za jedyne 223 PLN.

Tanie loty do Kopenhagi

Za jedyne 223 zł możesz spędzić blisko dwa tygodnie w Kopenhadze. Oferta linii Norwegian obejmuje wylot 30 sierpnia z lotniska Kraków-Balice na lotnisko w Kopenhadze oraz powrót z Kopenhagi 11 września 2016. Szczegóły oferty oraz możliwość rezerwacji dostępne na Flipo.pl. Korzystając z wyszukiwarki Booking.com możesz zarezerwować noclegii w stolicy Danii. Natomiast przy pomocy wyszukiwarki Rentalcars.com u dołu strony zarezerwujesz samochód do przemieszczania się po zwiedzanych miejscach.

Atrakcje Kopenhagi

Chyba najbardziej rozpoznawalnym obiektem stolicy Danii jest Syrenka. Z kolei do najbardziej charakterystycznych budynków Kopenhagi należą Børsen, czyli Giełda; Ratusz, czyli Rådhus oraz Budynek Sądu (Domhuset). Warto również odwiedzić Teatr Królewski, Gmach Nowej Opery Królewskiej na Holmen. Kolejne ważne punkty na mapie Kopenhagi to Fontanna Gefion, Planetarium Tycho Brahe oraz gmach Uniwersytetu Kopenhaskiego.

Główną świątynią miasta jest Katedra Najświętszej Marii Panny. Kopenhadze znajduje się mnóstwo przepięknych zamków i pałaców. Najważniejsze z nich to: Amalienborg, Bernstorff, Charlottenborg, Chrlottenlund, dawny zamek królewski Christiansborg, dziś parlament, Zamek Frederiksberg oraz Zamek Rosenborg. Odpocząć warto w ogrodzie botanicznym bądź zoologicznym, w Ogrodach Tivoli lub parku rozrywki Bakken. Więcej na temat stolic skandynawskich znajdziesz tu: Oslo, Sztokholm lub w jednym z przewodników wydawnictwa Bezdroża.

Tanie loty z Krakowa

Zapraszamy do codziennego odwiedzania naszej witryny Taniwypad.pl oraz naszego facebookowego fanpage’a. Specjalnie dla Ciebie wyszukujemy najatrakcyjniejsze tanie loty z Krakowa, Wrocławia, Poznania, Warszawy, Katowic, Gdańska i innych polskich lotnisk do najciekawszych lokalizacji w Europie. Przy użyciu naszych wyszukiwarek, gdy klikniesz w odpowiednie linki możesz znaleźć najkorzystniejsze aktualnie rozwiązania dla siebie. Skorzystać z ofert na tanie loty, noclegi. Masz również możliwość wynajęcia samochodu, aby przemieszczać się podczas swojego pobytu. Wszystkich podróżników, turystów zapraszamy do zostawiania informacji w komentarzach, jakie kierunki interesują Was najbardziej, gdzie chcielibyście spędzić swój tani wypad, a my wyszukamy dla Was najtańsze loty do interesujących Was miejsc.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ