Gdańsk
Gdańsk
Gdańsk

Dzisiaj Ryanair wrzucił do systemu rezerwacyjnego pulę biletów za 49 zł na linii Kraków/Wrocław – Gdańsk. Tani wypad nad morze możliwy także w wakacje!!!

Loty pomiędzy Krakowem i Gdańskiem odbywają się raz dziennie w piątki i poniedziałki. Również połączenia między Wrocławiem i Gdańskiem są raz dziennie ale ich częstotliwość w tygodniu jest większa – dochodzą loty w środy oraz od 1 sierpnia w soboty.

W najniższej cenie nad morze z Wrocławia możecie lecieć w lipcu, natomiast loty z Krakowa w tytułowej cenie są dostępne na październik.

Tytułowa cena jest dla wszystkich. Nie musicie być członkami żadnego klubu.

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie ryanair.com Ceny przelotów obowiązują przy płatnościach kartą debetową. W przypadku płatności kartą kredytową do ceny naliczone zostanie jeszcze 2% prowizji.

Proponujemy podróż z dwoma bagażami podręcznymi – pierwszy bagaż do 10kg o max wymiarach 55x40x20cm oraz drugi o max wymiarach 35x20x20cm.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Zapraszamy do przeczytania naszych pozostałych wpisów. Gwarantujemy, że znajdziecie ciekawe propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też tani wypad na weekend.

Niemalże codziennie informujemy o kilku wybranych, najlepszych ofertach, dzięki którym możecie kupić tanie bilety lotnicze, tanie bilety kolejowe, a także tanie bilety autokarowe.

Zachęcamy do lajkowania naszej strony :)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

image     image

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ