Gdańsk, Kraków
Gdańsk, Kraków
Gdańsk, Kraków
Gdańsk, Kraków

Niedawno pisaliśmy o bardzo tanich krajówkach za 19 zł na trasie Warszawa – Gdańsk/Wrocław. Dzisiaj Ryanair wrzucił do systemu rezerwacyjnego pulę biletów za 59 zł na linii Kraków/Wrocław – Gdańsk. Tani wypad nad morze możliwy także w wakacje!!!

Loty pomiędzy Krakowem i Gdańskiem odbywają się raz dziennie w piątki i poniedziałki. Również połączenia między Wrocławiem i Gdańskiem są raz dziennie ale ich częstotliwość w tygodniu jest większa – dochodzą loty w środy oraz od 1 sierpnia w soboty. Jest sporo dostępnych terminów w najniższej cenie na czerwiec i lipiec.

Tytułowa cena jest dla wszystkich. Nie musicie być członkami żadnego klubu.

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie ryanair.com Ceny przelotów obowiązują przy płatnościach kartą debetową. W przypadku płatności kartą kredytową do ceny naliczone zostanie jeszcze 2% prowizji.

Proponujemy podróż z dwoma bagażami podręcznymi – pierwszy bagaż do 10kg o max wymiarach 55x40x20cm oraz drugi o max wymiarach 35x20x20cm.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Zapraszamy do przeczytania naszych pozostałych wpisów. Gwarantujemy, że znajdziecie ciekawe propozycje na tani wypad nad morze, tani wypad w góry czy też tani wypad na weekend.

Niemalże codziennie informujemy o kilku wybranych, najlepszych ofertach, dzięki którym możecie kupić tanie bilety lotnicze, tanie bilety kolejowe, a także tanie bilety autokarowe.

Zachęcamy do lajkowania naszej strony :)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Tani wypad:

 

image    image

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ