Trapani
Trapani

Propozycja na tani wypad nad Morze Śródziemnomorskie. Wciąż są dostępne tanie bilety lotnicze na Sycylię za 304 zł w obie strony. Loty w tej cenie możliwe w czerwcu!

W cenie biletu są dwa bagaże podręczne – oprócz zwykłego bagażu podręcznego o wadze do 10kg i maksymalnych wymiarach 55cmx40cmx20 cm na pokład można zabrać także drugi bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż 35x20x20 cm. Bagaż nadawany dodatkowo płatny.

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie ryanair.com Podane ceny przelotów obowiązują przy płatnościach kartą debetową. W przypadku płatności kartą kredytową do ceny naliczone zostanie jeszcze 2% prowizji.

Tytułowa cena jest dla wszystkich. Nie trzeba posiadać specjalnego członkostwa ani karty gdyż lecicie liniami Ryanair.

Tani wypad nad morze:

  • Wylot:      152 zł | 8 czerwiec
  • Powrót:    152 zł | 12, 19 czerwiec

Przykladowa rezerwacja:

image

 

Dojazd Jak dojechać z lotniska Trapani TPS do centrum miasta?

Port lotniczy Trpani położone jest 15 km na południe od Trapani. Tyle samo dzieli go od znanego miasta Marsala. Lotnisko posiada jeden terminal. Dojazd do centrum miasta jest możliwy dzięki:

  • taksówkom – postoje taksówek znajdują się przed głównym wyjściem z terminala. Koszt podroży do centrum miasta to ok. 30 EUR, a czas podróży to około 20 min.
  • autobusom – między lotniskiem, a centrum Trapani regularnie kursuje autobus komunikacji miejskiej AST (Azienda Siciliana Trasporti). Autobusy odjeżdżają w regularnych odstępach czasowych przez cały dzień. Cena biletu wynosi 3 euro, a czas podróży to nieco ponad 20 minut. Również firma Terravision, we współpracy z firmą Salemi, oferuje połączenie z lotniska do Trapani oraz do Palermo. Trasę do Palermo pokonacie w czasie ok. 135 min, a koszt podróży to ok. 12 EUR.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ