Trapani
Trapani

Zainteresowani majówką na Sycylii? Tanie bilety lotnicze do Trapani oferuje Ryanair za 358 zł w obie strony. Loty są z Krakowa z bagażem podręcznym na kilka dni.

Tytułowa cena dotyczy wszystkich podróżnych. Nie trzeba być członkiem żadnego klubu.

Tanie bilety lotnicze kupicie na stronie ryanair.com Podane poniżej ceny przelotów obowiązują przy płatnościach kartą debetową. W przypadku płatności kartą kredytową do ceny naliczone zostanie jeszcze 2% prowizji.

Lecicie z dwoma bagażami podręcznymi – pierwszy bagaż do 10kg o max wymiarach 55x40x20cm oraz drugi o max wymiarach 35x20x20cm.

Tani wypad na trasie Kraków – Trapania – Kraków:

za 358 zł:

  • Wylot:       179 zł | 11 maj
  • Powrót:    179 zł | 15 maj

image

 

Obserwujecie nasze pozostałe wpisy, a znajdziecie propozycje na tani wypad w góry,  tani wypad na weekend czy też poprostu jak powyżej, na  tani wypad nad morze.

Zachęcamy także do zapisania się do naszego newslettera, by najlepsze okazje nie uciekły Wam z przed nosa:)

Lajkujcie stronę i udostępniajcie znajomym !!

 

Dojazd Jak dojechać z lotniska Trapani TPS do centrum miasta?

Port lotniczy Trpani położone jest 15 km na południe od Trapani. Tyle samo dzieli go od znanego miasta Marsala. Lotnisko posiada jeden terminal. Dojazd do centrum miasta jest możliwy dzięki:

  • taksówkom – postoje taksówek znajdują się przed głównym wyjściem z terminala. Koszt podroży do centrum miasta to ok. 30 EUR, a czas podróży to około 20 min.
  • autobusom – między lotniskiem, a centrum Trapani regularnie kursuje autobus komunikacji miejskiej AST (Azienda Siciliana Trasporti). Autobusy odjeżdżają w regularnych odstępach czasowych przez cały dzień. Cena biletu wynosi 3 euro, a czas podróży to nieco ponad 20 minut. Również firma Terravision, we współpracy z firmą Salemi, oferuje połączenie z lotniska do Trapani oraz do Palermo. Trasę do Palermo pokonacie w czasie ok. 135 min, a koszt podróży to ok. 12 EUR.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ