wielki Paryż wieża Eiffla

Paryż przepiękna metropolia, jedna z metropolii o randze światowej obok Londynu, Nowego Jorku i Tokio. Przepiękne miasto, które każdego roku odwiedzają turyści z całego świata. Stolica mody, kultury i sztuki dostępna we wrześniu już za 168 zł.

Tanie loty do Paryża

Już od 168 PLN z liniami Wizz Air możesz spędzić tydzień w stolicy Francji. Nasza oferta obejmuje wylot z katowickiego lotniska Pyrzowice 21 września 2016 na paryskie lotnisko Beauvais oraz powrót pomiędzy tymi samymi portami lotniczymi 28 września 2016. Wypad sfinalizujesz klikając tutaj przy użyciu wyszukiwarki tanich lotów Flipo.pl. Sprawdź tutaj warunki przewozu dzieci oraz bagażu w liniach Wizz Air. Korzystając z wyszukiwarki tanich noclegów Booking.com możesz spędzić tanie noclegi w stolicy Francj. Natomiast korzystając z wyszukiwarki u dołu strony możesz zarezerwować samochód w celu podróżowania z lotniska oraz przemieszczania się po mieście

Atrakcje Paryża

Paryż to nie tylko Wieża Eiffla, Katedra Notre Dame, Sekwana i Luwr. To stolica mody, kultury, sztuki i rozrywki. Warto wybrać się na dzielnicę Montmartre, gdzie balowała XIX-wieczna bohema. Mieszczą się tu kabarety ze słynnym Moulin Rouge oraz bazylika Sacre Coeur, spod której rozpościera się przepiękny widok na cały Paryż. Pod Paryżem mieści się La Defense, nowoczesna dzielnica drapaczy chmur. Bardzo ważnym obiektem na szlaku turystycznym jest pałac w Wersalu. W okolicach Paryża znajduje się również Disneyland, to świetne miejsce na wypad z dziećmi. O Paryżu i Francji przeczytasz więcej w jednym z przewodników serii Bezdroża.

Tanie loty z Katowic

Zapraszamy do codziennego odwiedzania serwisu Taniwypad.pl oraz naszego fanpage’a facebookowego. Każdego dnia wyszukujemy dla Was najlepsze oferty na tanie loty do Paryża, Rzymu, Madrytu, Londynu i innych europejskich miast z Katowic, Warszawy, Poznania, Krakowa, Gdańska, Wrocławia oraz innych polskich miast. Korzystając z naszej strony zarezerwujesz tanie loty, tanie noclegi, wynajmiesz samochód, zamówisz przewodniki. Zapraszamy również do zostawiania w komentarzach informacji jakie kierunki i w jakim czasie interesują Was najbardziej, a my skomponujemy dla Was najlepsze rozwiązania na tanie loty, noclegi, pomożemy zorganizować Twój tani wypad.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ