Tanie bilety lotnicze na Zakynthos
Grecja, Zakynthos

Położona na adriatyckim wybrzeżu Włoch Apulia to „obcas” i „ostroga” włoskiego buta. Kraina wspaniałych plaż, malowniczych zamków, kościołów. Miejsce na błogie lenistwo na plaży oraz multum zabytków tego regionu przyciąga każdego roku mnóstwo turystów z różnych stron świata.

Tanie loty do Bari

Już od 308 zł za pomocą naszej wyszukiwarki tanich lotów Flipo.pl zarezerwujesz przelot na jedenastodniowy pobyt nad włoskim Adriatykiem. Nasza oferta obejmuje wylot z Katowic 9 sierpnia 2016 na lotnisko w Bari nad Adriatykiem i powrót z Bari do Katowic 20 sierpnia 2016. W wyszukiwarce noclegów Booking.com po prawej stronie możesz zarezerwować swoje noclegi w Bari i w kurortach nad Adriatykiem. Aby przemieszczać się wzdłuż wybrzeża za pomocą wyszukiwarki Rentalcars.com w okienku u dołu strony możesz wynająć samochód.

Atrakcje wybrzeża Adriatyku

Stolicą regionu Apulii jest Bari. Starożytne miasto portowe z licznymi zabytkami i wąskimi uliczkami gwarantuje dobrą bazę noclegową i wypadową do wypoczynku i zwiedzania południowego wybrzeża włoskiego Adriatyku. W mieście możemy zaleźć mnóstwo zabytków związanych z kulturą starożytnych Greków i Rzymian oraz średniowiecznie zakamarki z malowniczymi kościołami. Ponadto z Bari pływają regularnie promy do Chorwacji oraz na wyspy greckie. Możemy więc w ten sposób urozmaicić nasz wypad o inne kraje.

Nadmorskie miasteczko Trani to poza plażami ośrodek lokalnego handlu winem, miejscowa stolica winiarstwa. Na półwyspie Gargano, będącym „ostrogą” włoskiego buta znajduje się malownicze pasmo górskie zanurzające się bezpośrednio w Adriatyku, co stanowi przepiękną mozaikę krajobrazów. Szczególnie średniowieczne miasteczko Monte Sant’Angelo z Sanktuarium Archanioła Michała robi niezapomniana wrażenie. Foresta Umbra to świetne miejsce na piknik. Natomiast na samym końcu cypla Gargano mieści się miasteczko Veste z Zamkiem Fryderyka II.

Tanie loty z Katowic

Sprawdzaj każdego dnia nasz serwis Taniwypad.pl. U nas najkorzystniejsze tanie loty z Katowic oraz innych lokalizacji w Polsce do najciekawszych miejsc w Europie i na świecie. Sprawdzamy dla Ciebie najlepsze połączenia lotnicze i noclegi oraz masz możliwość zarezerwowania samochodów w celach poruszania się po odwiedzanych przez Ciebie miejscach. Z nami zorganizujesz cały swój wypad na wakacje lub weekend. Zapraszamy do zostawiania w komentarzach na stronie oraz na naszym fanpage’u sugestii jakie kierunki Was najbardziej interesują a my skomponujemy dla Was najkorzystniejsze rozwiązania.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ