Londyn, jedno z największych i najważniejszych miast świata i Europy, stanowi popularny kierunek wyjazdów. Stolica Zjednoczonego Królestwa, jedna z najważniejszych metropolii świata, bogata jest w wiele atrakcji turystycznych. Tanie loty do Londynu z Katowic dostępne od 151 zł.

Tanie loty do Londynu

Za jedyne 151 zł możesz na Flipo.pl zarezerwować tanie loty do Londynu z Katowic. Oferta obejmuje wylot z katowickiego lotniska w Pyrzowicach na londyńskie lotnisko Stansted 22 listopada 2016 oraz powrót pomiędzy tymi samymi portami lotniczymi 26 listopada 2016 liniami Ryanair. W tym miejscu znajdziesz informacje dotyczące przewozu dzieci i bagaży w liniach lotniczych Ryanair. Tutaj sprawdzisz jak najlepiej dotrzeć lotnisko w Pyrzowicach. Klikając tutaj możesz znaleźć i zarezerwować tanie noclegi w Londynie. Aby przemieszczać się po mieście korzystne będzie wynajęcie samochodu, co zrobisz klikając w wyszukiwarkę u dołu strony.

Atrakcje Londynu

Najważniejszymi zabytkami Londynu i jego najbardziej rozpoznawalnymi budowlami są bez wątpienia Pałac Westminsterski, będący siedzibą Parlamentu wraz z wieżą z Big Benem, Tower of London z położonym nieopodal mostem Tower Bridge nad Tamizą. Ważnym budynkiem brytyjskiej jest również Pałac Buckingham, siedziba rodziny królewskiej. Jeden z parków królewskich, Hyde Park to idealne miejsce na odpoczynek. Katedra Świętego Pawła to jedna z największych bazylik świata. Więcej na temat Londynu i Wielkiej Brytanii znajdziesz w przewodnikach serii Bezdroża.

Tanie loty z Katowic

Zapraszamy codziennie na nasz serwis Taniwypad.pl oraz nasz fanpage facebookowy. Znajdziesz tu promocje na tanie loty do Londynu, Paryża, Rzymu, Madrytu, Barcelony na Cypr, Matlę, do Maroka i innych ciekawych lokalizacji z Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Warszawy, Gdańska oraz innych polskich portów lotniczych. Przy użyciu wyszukiwarek na naszym serwisie dokonasz rezerwacji na tanie loty, tanie noclegi, spanie na lotnisku, wynajem samochodu oraz zamówisz przewodnik po zwiedzanych miejscach. Z pomocą Taniwypad.pl możesz zorganizujesz całe swoje wakacje, urlop lub weekend. Zapraszamy również do zostawiania w komentarzach informacji, które kierunki i w jakim czasie najbardziej Was interesują, my znajdziemy dla Was najatrakcyjniejsze tanie loty i tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ