Tanie bilety lotnicze na Islandię
Islandia

Świetna cena bezpośrednich lotów z Polski do „krainy lodowców, wulkanów oraz owiec” :)  Tanie bilety lotnicze na nowej trasie z Gdańska do stolicy Islandii są za super 398 zł w obie strony. Tani wypad możliwy we wrześniu.

Tanie bilety lotnicze na Islandię
Islandia

 

Loty do najdalej położonej na północ stolicy, a dokładnie na lotnisko w miejscowości Keflavik (KEF) wystartowały 19 czerwca. W znalezionej przez nas ofercie wylot z Gdańska zaplanowano na godz. 15:45, a lądowanie w Keflaviku na 17:45 czasu lokalnego. W kierunku powrotnym samolot wystartuje o godz. 20:55, a w Gdańsku wyląduje o 2:35 w nocy.

Tanie bilety lotnicze można kupić za 398 zł. Najniższa cena jest dla członków Wizz Discount Club. Cena regularna wynosi 488 zł tak więc również jest bardzo dobra.

W tytułowej cenie na pokład możecie wnieść bezpłatnie bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm. Musi on zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

Info dla chętnych na członkostwo w WDC:

>>> Jeśli nie możesz skorzystać z najniższych cen kliknij w link poniżej by dowiedzieć się o szczegółach. Z kartą Wizz Air Raiffeisen Polbank otrzymasz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club warte 139 zł rocznie oraz dodatkowo 50 zł do wydania na przeloty Wizz Air. Więcej informacji pod linkiem INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB <<<

Przykładowy tani wypad:

  • Wylot:       154 zł | 9 wrzesień
  • Powrót:    244 zł | 25 wrzesień

image

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ