Tanie bilety lotnicze do Liverpoolu
Liverpool, Water Street

Liverpool kojarzony jest przede wszystkim z zespołem rockowym The Beatles oraz ze słynnym klubem piłkarskim Liverpool F.C. W październiku możesz skorzystać z oferty na tanie loty z Gdańska do Liverpoolu za jedyne 118 zł.

Tanie loty do Liverpoolu

Z liniami lotniczymi Wizz Air znajdziesz tanie loty z Gdańska do Liverpoolu z wylotem 21 października 2016 oraz powrotem 9 listopada 2016 za jedyne 118 zł. Klikając w ten odnośnik znajdziesz szczegóły promocji oraz masz możliwość sninalizowania lotów. W tym miejscu znajdziesz informacje na temat przewozu dzieci i bagaży w liniach Wizz Air. Klikając tutaj masz możliwość znalezienia i zarezerwowania tanich noclegów w Liverpoolu. Aby podróżować po mieście możesz wynająć samochód. Zrobisz to klikając w odnośnik u dołu strony.

Zwiedzanie Liverpoolu

Liverpoolem słynie z Beatlesów. W mieście znajduje się klub, w którym zespół powstał i występował -The Cavern. W mieście funkcjonują dwa znane kluby piłkarskie: najsłynniejszy Liverpool F.C. oraz najstarszy Everton. Pier Head to zespół trzech najbardziej znanych budynków miasta zwanych The Three Graces. Ważne muzea to: Merseyside Maritime Museum, International Slavery Museum oraz The Beatles Storymieszczą się na Albert Dock. Liverpool to drugie po Londynie największe miasto portowe Wielkiej Brytanii, warto zajrzeć do Stanley Dock Conservation Area. Najstarsza część miasta to Ropewalks. Warto również zwiedzić dzielnice Commercial Quarter oraz Cultural Quarter. Główne świątynie miasta to: Cathedral Church of Christ i Metropolitan Cathedral Church of Christ the King. Więcej o Liverpoolu i Wielkiej Brytanii znajdziesz w przewodnikach serii Bezdroża.

Tanie loty z Gdańska

Zapraszamy do odwiedzania serwisu Taniwypad.pl oraz naszego fanpage’a facebookowego każdego dnia. Codziennie znajdziesz u nas oferty na tanie loty z Gdańska, Wrocławia, Katowic, Warszawy, Krakowa, Poznania oraz innych polskich miast do ciekawych miejsc w całej Europie. Przy użyciu wyszukiwarek na naszej stronie możesz dokonać rezerwacji na tanie loty, noclegi na lotnisku, wynajem samochodu oraz zamówić przewodnik. Z pomocą naszego serwisu możesz zorganizować swój weekend, urlop lub wakacje. Zachęcamy Was również do zostawiania informacji w komentarzach, które kierunki Was interesują najbardziej. Zestawimy dla Was najbardziej atrakcyjne tanie loty i noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ