Hamburg
Hamburg

Położony w północnych Niemczech Hamburg to drugie po Berlinie największe miasto Niemiec. Jest to również największy i najważniejszy port morski kraju. Tanie loty do Hamburga dostępne z Gdańska już do 78 zł w dwie strony.

Tanie loty do Hamburga

Już dziś możesz zarezerwować tanie loty z Gdańska do Hamburga z wylotem 19 października 2016 oraz powrotem 26 października 2016 w liniach Wizz Air przy użyciu Flipo.pl za jedyne 98 zł. Tutaj dowiesz się jak dotrzeć na lotnisko w Gdańsku. Natomiast w tym miejscu znajdziesz szczegółowe informacje na temat przewozu dzieci i bagaży w liniach lotniczych Wizz Air. Klikając w Booking.com znajdziesz i zarezerwujesz tanie noclegi w Hamburgu. Do przemieszczania się po mieście dobrym rozwiązaniem będzie wynajęcie samochodu. Zrobisz tu używając wyszukiwarki u dołu strony.

Atrakcje Hamburga

Stare miasto Hamburga zostało w większości zniszczone w trakcie drugiej wojny światowej. Znajduje się między placem Gänsemarkt a dworcem głównym. Ulica Jungfernstieg to główny trakt handlowy miasta. Pomimo zniszczeń wojennych o panoramie miasta stanowią wieże starych kościołów: St. Katharinnen, St. Petri z XII wieku, St. Jacobi, St. Nikolai (został zburzony w trakcie nalotów wojennych, jednak wieżę pozostawiono jako pomnik historyczny)oraz barokowy St. Michaelis. Warto zwiedzić domy Krameramtswohnungen z XVII wieku, budynek Giełdy Hamburskiej, połączony jest tylną częścią z ratuszem. Więcej o Hamburgu i Niemczech przeczytasz w przewodnikach Bezdroża.

Tanie loty z Gdańska

Odwiedzaj codziennie serwis Taniwypad.pl oraz nasze facebookowy fanpage. Znajdziesz tu każdego dnia promocje i oferty na tanie loty z Gdańska, Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Katowic i innych polskich portów lotniczych do miast w Niemczech, Wielkiej Brytanii, , Francji, Włoszech, Skandynawii i innych miejscach w Europie i nie tylko. Korzystając z naszych wyszukiwarek możesz dokonać rezerwacji na tanie loty, spanie na lotnisku, tanie noclegi. Masz również możliwość wynajęcia samochodu oraz zamówienia przewodnika. Z naszą pomocą zorganizujesz cały swój urlop, weekend lub wakacje. Zapraszamy do zostawiania informacji w komentarzach, które kierunki iw jakim czasie interesują Was najbardziej. Zestawimy najkorzystniejsze dla Was opcje na tanie loty i rozwiązania na tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ