Glasgow to największe miasto Szkocji oraz centrum godpodarcze, ekonomiczne, przemysłowe i finansowe tej krainy. Jest również jednym z największych miast w całej Wielkiej Brytanii. Już dziś możesz zarezerwować tanie loty z Gdańska do Glasgow na listopad za jedyne 198 zł.

Tanie loty do Glasgow

Dzięki wyszukiwarce tanich lotów Flipo.pl masz możliwość zarezerwować tanie loty z Gdańska do Glasgow za 198 zł. Nasza oferta obejmuje wylot z portu lotniczego W Gdańsku w piątek 25 listopada 2016 na lotnisko w Glasgow oraz powrót pomiędzy tymi samymi lotniskami w poniedziałek 28 listopada 2016 z liniami lotniczymi Wizz Air. Tutaj znajdziesz szczegóły dotyczące przewozu dzieci, bagaży oraz sprzętu sportowego w tych liniach lotniczych, natomiast klikając tutaj dowiesz się jak najlepiej dojechać na gdańskie lotnisko. Na Booking.com możesz znaleźć i zarezerwować tanie noclegi w Glasgow, natomiast w wyszukiwarce u dołu strony masz możliwość wynajęcia samochodu, aby w komfortowych warunkach podróżować po Glasgow.

Atrakcje Glasgow

Do najważniejszych i najciekawszych miejsc w Glasgow należą: George Square, plac, nad którym dominują wielkie budynki miejskie, m.in. City Chambers, czyli Miejska Izba Handlowa, St. Vincent Street, reprezentacyjna ulica miasta, z charakterystycznym jednorożcem oraz kolumnami jońskimi wspierającymi Old Bank of Scotland. Inne miejsca godne uwagi to Glasgow School of Art, Katedra św. Mungo, Muzeum of Transport, Botanic Gardens, czyli Ogród Botaniczny oraz Muzeum i Galeria Sztuki Kelvingrove. Więcej informacji na temat Glasgow, Szkocji i Wielkiej Brytanii znajdziesz w przewodnikach turystycznych znakomitej serii Bezdroża.

Tanie loty z Gdańska

Na serwisie turystycznym Taniwypad.pl, na naszym facebookowym fanepage’u oraz na naszych profilach w innych mediach społecznościowych znajdziesz najkorzystniejsze na rynku oferty na tanie loty z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy, Wrocławia, Krakowa oraz innych polskich portów lotniczych do najciekawszych lokalizacji w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech i w innych krajach europejskich i na całym świecie. Z nami masz możliwość zorganizowania całego swojego tanie wypadu na wakacje, urlop, weekend lub wyjazd biznesowy: zarezerwujesz tanie noclegi, tanie loty, wynajmiesz samochód oraz zamówisz przewodnik turystyczny po zwiedzanych miejscach. Zachęcamy również naszych czytelników do pozostawienia w komentarzach informacji, które państwa, regiony lub miasta interesują Was najbardziej i w jakim czasie, gdzie chcielibyście pojechać, a my zestawimy i zamieścimy najlepsze i najkorzystniejsze dla Was rozwiązania.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ