Położone na rzeką Clyde Glasgow to największe miasto Szkocji. Uważane za jej komercyjną stolicę. Słynie z Old Firm Derby, czyli meczy rozgrywanych pomiędzy Celtic a Rangers. Glasgow dostępne z Gdańska w listopadzie już do 148 zł w dwie strony.

Tanie loty do Glasgow

Już dziś za jedyne 148 zł przy użyciu Flipo.pl możesz zarezerwować tanie loty z Gdańska do Glasgow z wylotem 21 listopada 2016 oraz powrotem 25 listopada 2016 w liniach lotniczych Wizz Air. W tym miejscu dowiesz się jak dotrzeć na lotnisko w Gdańsku, natomiast tutaj znajdziesz informacje na temat przewozu dzieci i bagaży w liniach Wizz Air. Przy użyciu Booking.com znajdziesz i zarezerwujesz tanie noclegi w Glasgow. Aby podróżować po mieście korzystne będzie wynajęcie samochodu, używając wyszukiwarki u dołu strony.

Zwiedzanie Glasgow

Głównym placem miasta jest George Square, gdzie dominują budynki administracyjne m.in. City Chambers, czyli Miejska Izba Handlowa. Ważną ulicą jest St. Vincent Street z jednorożcem. Arcydziełem architektonicznym jest Glasgow School of Art. Ważną świątynią jest średniowieczna Katedra św. Mungo. W pobliżu katedry mieści się muzeum St. Mungo Religious Life and Art. Kolejnymi ważnymi muzeami są Museum of Transport oraz Muzeum i Galeria Sztuki Kelvingrove. Warto również odwiedzić Botanic Gardens, czyli Ogród Botaniczny w dzielnicy West End. Więcej o Szkocji i Glasgow przeczytasz w przewodnikach serii Bezdroża.

Tanie loty z Gdańska

Zapraszamy do codziennego odwiedzania serwisu Taniwypad.pl oraz naszego facebookowego fanpage’a. Znaleźć tu możesz każdego dnia oferty na tanie loty z Gdańska, Wrocławia, Warszawy, Poznania, Krakowa, Katowic i innych polskich lotnisk do lokalizacji w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech oraz w całej Europie. Przy użyciu wyszukiwarek dokonasz rezerwacji na tanie loty, tanie noclegi, spanie na lotnisku, wynajęcie samochodu oraz zamówisz przewodnik turystyczny. Z pomocą Taniwypad.pl zorganizujesz całe swoje wakacje, urlop, weekend. Jednocześnie zachęcamy do zostawiania w komentarzach informacji, jakie kierunki i w jakim czasie najbardziej Was interesują. Specjalnie dla Was zestawimy najkorzystniejsze tanie loty i tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ