Frankfurt to jedno z największych miast w Niemczech. Ważny węzeł komunikacyjny z jednym z największych lotnisk w Europie oraz jedno najważniejszych centrów gospodarczych z siedzibą niemieckiej giełdy dostępne z Gdańska już do 78 zł w dwie strony.

Tanie loty do Frankfurtu

Za jedyne 78 zł możesz zarezerwować tanie loty z Gdańska do Frankfurtu z wylotem 18 października 2016 oraz powrotem 22 października 2016 w liniach lotniczych Wizz Air korzystając z Flipo.pl. Klikając tutaj znajdziesz informacje na temat przewozu dzieci i bagaży w liniach Wizz Air. W tym miejscu dowiesz się jak najlepiej dotrzeć na gdańskie lotnisko. Korzystając z Booking.com możesz znaleźć i zarezerwować tanie noclegi we Frankfurcie. Aby przemieszczać się po mieście możesz wynająć samochód używając wyszukiwarki u dołu strony.

Atrakcje Frankfurtu

Charakterystycznym obrazem Frankfurtu nad Menem jest skyline wieżowców w centrum miasta. U jego stóp mieszczą się zabytki architektury niemieckiej. Głównym placem miasta jest Rynek Römerberg, niedaleko którego znajduje się Ratusz. Ważnym budynkiem jest dawny kościół, Paulskirche, miejsce pierwszego niemieckiego parlamentu. Warto zajrzeć również na dzielnicę Sachsenhausen. W mieście znajdują się również piękne kościoły. Do najważniejszych świątyni katolickich należą Liebfrauenkirche, Leonhardskirche, Markuskirche, Justinuskirche. Główne kościoły ewangelickie to: Katharinenkirche, Alte Nikolaikirche, Peterskirche oraz Dreikönigskirche. Warto odwiedzić synagogi: Westend, Główną i Börneplatz. Więcej informacji o Frankfurcie i Niemczech znajdziesz w przewodnikach Bezdroża.

Tanie loty z Gdańska

Zapraszamy do codziennego odwiedzania serwisu Taniwypad.pl oraz naszego facebookowego fanpage’a. Każdego dnia możesz znaleźć oferty na tanie loty z Gdańska, Poznania, Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Katowic i innych polskich lotnisk do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji i innych lokalizacji w Europie i nie tylko. Przy użyciu wyszukiwarek dokonasz rezerwacji na najlepsze tanie loty, tanie noclegi, spanie na lotnisku, możesz również wynająć samochód do przemieszczania się po zwiedzanych miejscach oraz zamówić przewodnik. Korzystając z naszego serwisu zorganizujesz swój weekend, urlop lub wakacje. Zapraszamy także do komentowania jakie kierunki interesują Was najbardziej, a my zestawimy dla Was najkorzystniejsze rozwiązania na tanie loty i noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ