Bruksela, stolica Belgii oraz Unii Europejskiej należy do najnowocześniejszych oraz najbardziej zabytkowych miast Starego Kontynentu. Siedziba wielu unijnych instytucji przyciąga ciekawą architekturą turystów z całego świata. Już dziś Dostępne są tanie loty z Gdańska do Brukseli na październik od 148 zł.

Tanie loty do Brukseli

Za jedyne 148 zł możesz zarezerwować tanie loty z Gdańska do Brukseli klikając tutaj. Nasza oferta zawiera wylot z gdańskiego lotniska w Rębiechowie w piątek 7 października 2016 na brukselskie lotnisko w Charleroi oraz powrót pomiędzy tymi samymi portami lotniczymi w piątek 10 października 2016 z liniami lotniczymi Wizz Air. Szczegółowe informacje dotyczące przewozu dzieci i bagaży u tego operatora znajdziesz klikając tutaj. Informacje dotyczące transportu na gdańskie lotnisko znajdziesz klikając tutaj. Klikając w wyszukiwarkę u dołu strony masz możliwość wynajęcia samochodu do przemieszczania się po mieście. Natomiast klikając tutaj możesz znaleźć i zarezerwować tanie noclegi w Brukseli.

Atrakcje Brukseli

Głównym placem Brukseli jest Wielki Plac, czyli Grand-Place, który jest historycznym centrum miasta. Otaczają go kamienice z XVIII. Do najcenniejszych budynków stolicy Belgii nalezą Ratusz, Hôtel de Ville, wzniesiony w stylu gotyckim, Dom Króla, czyli Maison du Roi. Godnymi polecenia miejscami są rownież: Pasaż św. Huberta, Pałac Królewski z XIX e., Pałac Narodów, czyli Palais de la Nation, Park Brukselski, Katedra św. Michała i św. Guduli, Kościół Notre-Dame du Sablon oraz Czarna Wieża, czyli Tour Noire pozostałość średniowiecznych fortyfikacji miejskich. Manneken Pis, czyli figurka siusiającego chłopca to jeden z symboli miasta. Żeńskim odpowiednikiem chłopca jest Jeanneke Pis, figurka siusiającej dziewczynki. Dużo więcej informacji na temat Brukseli i Belgii możesz znaleźć w przewodnikach znakomitego wydawnictwa turystycznego Bezdroża.

Tanie loty z Gdańska

Zapraszamy do lektury naszego serwisu turystycznego Taniwypad.pl oraz naszych profili w mediach społecznościowych. Zamieszczamy tu najkorzystniejsze oferty na tanie loty z Gdańska, Poznania, Wrocławia, Warszawy, Katowic, Krakowa innych polskich miast do Belgii, Holandii, Grecji, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Maroka, Na Cypr, Maltę i do innych ciekawych miejsc w Europie, Azji, Afryce i na całym świecie. Korzystając z serwisu Taniwypad.pl możesz zorganizować cały swój tani wyjazd na weekend, wakacje, urlop. Zarezerwowujesz tanie loty, tanie noclegi, spanie na lotnisku, wynajmiesz samochód oraz zamówisz przewodnik turystyczny.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ