Malta, mały wyspiarski kraj na Morzu Śródziemnym położony jest pomiędzy włoską Sycylią i afrykańskim wybrzeżem Tunezji. Położenie to gwarantuje słoneczną i ciepłą pogodę przez cały rok. Tygodniowy pobyt na Malcie dostępny jest w listopadzie z Gdańska za jedyne 263 zł.

Tanie loty na Maltę

Już dziś masz możliwość zarezerwować tanie loty na Maltę z Gdańska za 263 zł, korzystając z Flipo.pl. Nasza oferta obejmuje wylot z gdańskiego lotniska w Rębiechowie na maltańskie lotnisko w Luqa w czwartek 17 listopada 2016 oraz powrót pomiędzy tymi lotniskami w czwartek 24 listopada 2016. Loty obsługują linie lotnicze Ryanair. Szczegóły przewozu dzieci i bagaży tych linii możesz znaleźć tutaj. Tutaj znajdziesz informacje dotyczące dojazdu na gdańskie lotnisko w Rębiechowie. Na Booking.com znajdziesz i zarezerwujesz tanie noclegi na Malcie. Natomiast, aby przemieszczać się po wyspie, doskonałym rozwiązaniem będzie wynajęcie samochodu. Zrobisz to klikając w wyszukiwarkę u dołu strony.

Atrakcje Malty

Stolicą Malty jest Valletta, miasta, które ze względu na nagromadzenie zabytków wpisane zostało na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. Stare miasto charakteryzuje szachownicowy układ ulic, uroczne jest pięknymi fortyfikacjami. Znajdują się tu m.in. konkatedra z XVI w. i jeden z najstarszych teatrów świata. Na Malcie znajdziemy również mnóstwo malowniczych plaż, przepięknych cudów natury oraz zabytki związane ze starożytną oraz prehistoryczną działalnością człowieka. To na tej wyspie odnaleziono najstarsze budowle wzniesione przez człowieka, pochodzące z 3600 r. p.n.e. świątynie megalityczne. Dużo więcej informacji o Malcie możesz znaleźć w znakomitych przewodnikach serii Bezdroża.

Tanie loty z Gdańska

Zapraszamy wszystkich turystów do codziennej lektury naszego serwisu Taniwypad.pl oraz naszego facebookowego fanpage’a. Znajdziesz tu każdego dnia ciekawe promocje na tanie loty na Maltę, Cypr, do Maroka, Barcelony, Madrytu, Rzymu, Paryża, Londynu oraz innych atrakcyjnych lokalizacji z Gdańska, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Warszawy, Katowic i innych portów lotniczych w Polsce. Na serwisie Taniwypad.pl możesz dokonać rezerwacji na tanie loty, tanie noclegi, spanie na lotnisku. Możesz rownież wynająć samochód i zamówić przewodnik. Z nami zorganizujesz swój cały tani wypad na weekend, wakacje, urlop. Naszych czytelników zachęcamy także do zostawiania informacji w komentarzach, które kierunki najbardziej Was interesują i w jakim czasie. My zestawimy najkorzystniejsze promocje na tanie loty i atrakcyjne oferty na tanie noclegi w tych lokalizacjach.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ