F

Paryż to jedno za najbardziej pożądanych miejsc turystycznych na świecie. Każdego roku, by zobaczyć Wieżę Eiffla i inne atrakcje Paryża przybywa miliony turystów z Europy i całego świata. W lutym możesz polecieć do stolicy Francji już od 132 zł. Tanie loty do Paryża w tej cenie dostępne są z Gdańska.

Tanie loty do Paryża

Już dziś możesz tutaj znaleźć i zarezerwować tanie loty do Paryża z Gdańska za jedyne 132 zł. Nasza promocja zawiera podróż z Gdańska w poniedziałek 6 listopada 2016 roku na lotnisko Paryż Beauvais oraz powrót z lotniska Beauvais na gdański port lotniczy w piątek 10 lutego 2017 z liniami lotniczymi Wizz Air. Tutaj znajdziesz informacje o warunkach przewozu dzieci i bagażu u tego operatora. Tutaj natomiast dowiesz się jak najlepiej dojechać na gdańskie lotnisko. W wyszukiwarce u dołu strony możesz wynająć samochód, aby w komfortowych warunkach podróżować po stolicy Francji. Tutaj możesz zarezerwować tanie noclegi w Paryżu.

Zwiedzanie Paryża

Paryż słynie z wielu atrakcji turystycznych. Oprócz Wieży Eiffla, Luwru, Katedry Notre Dame i Pól Elizejskich w stolicy Francji znajdziemy wiele innych ciekawych miejsc. Turyści chętnie odwiedzają dzielnicę na wzgórzu Montemarte ze słynną Bazyliką Sacreceur oraz kabaretami m.in. Moulin Rouge. Dla dzieci świetnym miejscem będzie Eurodisneyland. Warto pojechać do pałacu w Wersalu. Dużo wiecej o Paryżu przeczytasz tutaj i w przewodnikach znakomitego wydawnictwa turystycznego Bezdroża.

Tanie loty z Gdańska

Zapraszamy do częstego zaglądania na nasz serwis turystyczny Tanieypad.pl. Zajdziecie tu oraz na naszych profilach na Facebooku i innych mediach społecznościowych najlepsze i najkorzystniejsze oferty na tanie loty do Paryża, Rzymu, Madrytu, Barcelony, Londynu, Maroka, na Maltę, Cypr oraz innych lokalizacji na całym świecie. Zachęcamy Was drodzy czytelnicy do zostawiania w komentarzach informacji, które kierunki i w jakim czasie najbardziej Was interesują, a my zestawimy najlepsze dla Was ofert i promocje na tanie loty i tanie noclegi w czasie, kiedy planujecie podróż. Z nami jesteś w stanie zorganizować cały swój tani wypad na weekend, urlop, wakacje: wynajmiesz samochód, zamówisz przewodnik turystyczny oraz zarezerwujesz tanie loty i tanie noclegi.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ