Tanie bilety lotnicze na Islandię
Islandia
Tanie bilety lotnicze na Islandię
Islandia

Najniższa jak do tej pory cena przelotów do Islandii. Najdalej na północ położona stolica świata dostępna na tani wypad za 318 zł. W tytułowej cenie bezpośrednie przeloty z Gdańska w obie strony.

Loty do Reykjaviku, a dokładnie na lotnisko w miejscowości Keflavik (KEF) wystartowały 19 czerwca. W znalezionej przez nas ofercie wylot z Gdańska zaplanowano na godz. 15:45, a lądowanie w Keflaviku na 17:45 czasu lokalnego. W kierunku powrotnym samolot wystartuje o godz. 20:55, a w Gdańsku wyląduje o 2:35 w nocy.

Tanie bilety lotnicze można kupić za 318 zł. Najniższa cena jest dla członków Wizz Discount Club. Cena regularna wynosi 408 zł tak więc również jest świetna.

W tytułowej cenie na pokład możecie wnieść bezpłatnie bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm. Musi on zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

Info dla chętnych na członkostwo w WDC:

>>> Jeśli nie możesz skorzystać z najniższych cen kliknij w link poniżej by dowiedzieć się o szczegółach. Z kartą Wizz Air Raiffeisen Polbank otrzymasz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club warte 139 zł rocznie oraz dodatkowo 50 zł do wydania na przeloty Wizz Air. Więcej informacji pod linkiem INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB <<<

Przykładowy tani wypad:

  • Wylot:       114 zł | 19 październik
  • Powrót:    204 zł |  23 październik

 

image

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ