Malmo
Malmo

Malmö to miasto portowe na południu Szwecji. Położone jest półwyspie Skania nad bałtycką cieśniną Öresund. Blisko stąd do stolicy Danii Kopenhagi. Mamy super tanie loty z Gdańska do Malmö za jedyne 98PLN!!!

Tanie loty do Malmö

Już dziś za jedyne 98 zł przy pomocy naszej wyszukiwarki Flipo.pl możesz zarezerwować pobyt na wakacyjny przedłużony weekend w szwedzkim Malmö. Nasza oferta obejmuje wylot 26 sierpnia z Gdańska-Rębiechowa na lotnisko Malmö-Sturup orazt powrót pomiędzy tymi samymi portami lotniczymi 30 sierpnia 2016. Natomiast klikając w naszą wyszukiwarkę noclegów Booking.com zarezerwujesz noclegi w trakcie swojego pobytu. Na Taniwypad.pl możesz ułożyć cały swój przedłużony weekend w Szwecji.

Co warto zobaczyć w Malmö

Do najbardziej charakterystycznych budunków miasta należą wieżowce: Turning Torso (liczący 190m wysokości) i Kronprinsen. To nowoczesne symbole miasta. Najciekawszymi obiektami zabytkowych są Zamek Malmöhus, gotycki kościół św. Piotra, Ratusz Malmö radius oraz synagoga w stylu neomauretańskim. Malmö jest jednym z miast Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Do najbardziej rozpoznawalnych obiektów miasta należy również zaliczyć pomnik Gryfa na placu Gustav Adolfs Torg.

Ciekawostką jest bardzo niewielka odległość do położonej na jednej z Wysp Duńskich Kopenhagą. Do stolicy Danii można dotrzeć mostem Öresundsbron. Aby przemieszczać się po mieście lub ewentualnie odwiedzić Kopenhagę znakomitym rozwiązaniem będzie wynajęcie samochodu. Zrobisz to przy użyciu wyszukiwarki u dołu strany Więcej informacji o Szwecji i Skandynawii znajdziesz tutaj: Sztokholm, Göteborg, Kopenhaga, Oslo lub w jednym z przewodników znakomitej serii Bezdroża.

Tanie loty z Gdańska

Zaglądaj na nasz serwis Taniwypad.pl oraz facebookowy fanpage’a codziennie. Specjalnie dla Ciebie każdego dnia wyszukujemy najlepsze tanie loty z Gdańska, Warszawy, Wrocławia, Katowic , Poznania, Krakowa i innych polskich portów lotniczych do najciekawszych lokalizacji w całej Europie i na innych kontynentach. Korzystając z wyszukiwarek na stronie możesz skorzystać z serwisów, gdzie dokonasz ostatecznych rezerwacji swoich lotów, noclegów oraz wynajmiesz samochód. Z nami znajdziesz najlepsze rozwiązania dla siebie. Zapraszamy również do komentowania, jakie miejsca, kraje, miasta interesują Was najbardziej i w jakim czasie chcielibyście odbyć podróż. Zestawimy dla Was najtańsze połączenia na rynku.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ