tanie bilety lotnicze Göteborg.
Göteborg.

Göteborg to jedno z największych miast w Szwecji. Położone na południowo-zachodnim wybrzeżu kraju. Mamy dla Was tanie loty z Gdańska w sierpniu do tego pięknego miasta.

Tanie loty do Göteborga

Za jedyne 148 zł możesz zarezerwować przy pomocy naszej wyszukiwarki Flipo.pl pobyt w Göteborgu. Wylot 25 sierpnia z Gdańska na lotnisko Göteborg-Landvetter natomiast powrót pomiędzy tymi samymi lotniskami 30 sierpnia 2016. Klikając w wyszukiwarkę noclegów Booking.com możesz zarezerwować noclegi w trakcie pobytu. Aby przemieszczać się po mieście korzystnym rozwiązaniem może być wynajęcie samochodu. Zrobisz to klikając w wyszukiwarkę u dołu strony. Na Taniwypad.pl możesz ułożyć cały swój pobyt weekendowy w Szwecji.

Zwiedzanie Göteborga

Do największych atrakcji miasta należy arsenał miejski Kronhuset z 1643 r. Do najbardziej rozpoznawalnych miejsc należy również Götaplatsen, czyli plac z Posejdonem. W dawnej siedzibie Kompanii Wschodnioindyjskiej mieści się obecnie muzeum miejskie. Warto również zwiedzić klasycystyczna katedra z 1633 roku, ratusz oraz kościół niemiecki. Ciekawymi obiektami architektury obronnej są warownia Nya Elfsborg oraz twierdze Lejonet i Kronan.

Ciekawymi obiektami są również Teatr Wielki i domek myśliwski Królowej Krystyny. Turyści chętnie odwiedzają Kungsportsavenyn, bulwar z ekskluzywnymi sklepami, butikami, restauracjami i kawiarniami. Idealne miejsca na odpoczynek po zwiedzaniu miasta to Ogród Botaniczny, Park Trädgårdsföreningen oraz lunapark Liseberg. Więcej informacji o Szwecji możesz znaleźć tutaj lub w jednym z przewodników serii Bezdroża.

Tanie loty z Gdańska

Zapraszamy do codziennego odwiedzania serwisu Taniwypad.pl naszego facebookowego fanpage’a. Specjalnie dla Ciebie sprawdzamy atrakcyjne tanie loty z Gdańska, Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Poznania, Katowic i innych polskich miast do całej Europy i nie tylko. Używając linków na stronie skorzystasz z zaprzyjaźnionych serwisów, gdzie dokończysz swoje rezerwacje lotów, noclegów oraz samochodów. Tu znajdziesz najkorzystniejsze rozwiązania dla siebie. Jednocześnie zapraszamy do zostawiania w komentarzach informacji, jakie kierunki interesują Was najbardziej, a my znajdziemy dla Was najkorzystniejsze tanie loty tych miejsc.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ