Malta

W systemie rezerwacyjnym Wizz Air pojawiła się świetna cena przelotów na Maltę. Tanie bilety lotnicze z Gdańska, na położoną w samym sercu Morza Śródziemnego wyspę są dostępne za 188 zł. Jest to jedna z lepszych cen przelotów w tym kierunku.

Malta
Malta

 

Wyszukany termin jest na przełom listopada i grudnia. Możliwy pobyt tygodniowy lub dwutygodniowy. Temperatura w tym okresie jest tam bardzo przyjemna i wynosi ok. 23°C. Niższe są także ceny hoteli. Bilet komunikacyjny to koszt 21€ na 7 dni.

 Tytułowa cena jest dla posiadaczy członkostwa w klubie WiZZ Discount Club (WDC). Cena regularna jest o kilkadziesiąt złotych wyższa.

Tanie bilety lotnicze zarezerwujecie na stronie wizzair.com

Pamiętajcie, że bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie i musi zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

Proponowany tani wypad na Maltę:

  • Wylot:     74 zł WDC (119 zł – norm) | 21, 28 listopad
  • Powrót:   114 zł WDC (159 zł – norm) | 5 grudzień

>>> Jeśli nie możesz skorzystać z najniższych cen kliknij w link poniżej by dowiedzieć się o szczegółach. Z kartą Wizz Air Raiffeisen Polbank otrzymasz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club warte 139 zł rocznie oraz dodatkowo 50 zł do wydania na przeloty Wizz Air. Więcej informacji pod linkiem INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB <<<

car  Jak dojechać z lotniska Malta Valetta do centrum (Valletta)?

Port lotniczy od znajduje się ok. 8 km na południe od stolicy Malty Valletta, pomiędzy miastem Luqa a Gudja. Jest to jedyny port, który obsługuje archipelag maltański. Dojazd do centrum możliwy poprzez:

  • taksówki – postój taksówek znajduje się w pobliżu terminala. Taksówki doworzą klientów do każdego miejsca na wyspie przez 24h.
  • autobusy – główny środek transporu. Przystanek autobusu znajdziecie przy terminalu. Linia 8 łączy lotnisko z centrum Valetty i jeździ co 20-30 minut. Czas podróży to ok. 30 minut na trasie Lotnisko Malta, Floriana, Marsa, Paola, Tarxien, Ghaxaq Gudja, Vialetta dworzec autobusowy.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ