Malta, Lazurowe Okno

Wyszukaliśmy dla Was niezłą cenę czerwcowych lotów na Maltę. Tym razem lecicie z Gdańska, a wracacie do Bydgoszczy za 358 zł w obie strony. A na miejscu czekają: słoneczna pogoda, przejrzyste morze, gościnność tutejszych mieszkańców oraz poprzecinane rozpadlinami wybrzeża i okazałe budowle historyczne :)

Malta, Lazurowe Okno
Malta, Lazurowe Okno

Lecicie na pokładzie Wizz Air. Proponowana cena dotyczy wszystkich podróżnych. Członkowie klubu Wizz Discount Club mają zniżkę i za bilety zapłacą 268 zł.

Tanie bilety lotnicze zarezerwujecie na stronie wizzair.com

Pamiętajcie, że bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie i musi zmieścić się pod siedzeniem pasażera.

Tani wypad na trasie Gdańsk – Malta – Bydgoszcz za 358 zł:

  • Wylot:       199 zł | 8 czerwiec
  • Powrót:    159 zł | 12 czerwiec

Przykładowa rezerwacja:

image

 

>>> Jeśli nie możesz skorzystać z najniższych cen kliknij w link poniżej by dowiedzieć się o szczegółach. Z kartą Wizz Air Raiffeisen Polbank otrzymasz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club warte 139 zł rocznie oraz dodatkowo 50 zł do wydania na przeloty Wizz Air. Więcej informacji pod linkiem INFORMACJE O WIZZ DISCOUNT CLUB <<<

car  Jak dojechać z lotniska Malta Valetta do centrum (Valletta)?

Port lotniczy od znajduje się ok. 8 km na południe od stolicy Malty Valletta, pomiędzy miastem Luqa a Gudja. Jest to jedyny port, który obsługuje archipelag maltański. Dojazd do centrum możliwy poprzez:

  • taksówki – postój taksówek znajduje się w pobliżu terminala. Taksówki doworzą klientów do każdego miejsca na wyspie przez 24h.
  • autobusy – główny środek transporu. Przystanek autobusu znajdziecie przy terminalu. Linia 8 łączy lotnisko z centrum Valetty i jeździ co 20-30 minut. Czas podróży to ok. 30 minut na trasie Lotnisko Malta, Floriana, Marsa, Paola, Tarxien, Ghaxaq Gudja, Vialetta dworzec autobusowy.

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ