Atrakcyjna oferta dla osób chcących poznać zupełnie inną kulturę, która nas otacza. W Korei Południowej pasuje inny styl życia i na pewno na początku nie będziesz mógł tam się połapać, jednakże dobry plan na 9 dniową wycieczkę będzie konieczny. Tanie loty do Korei Południowej z Pragi to koszt 1928 PLN. W naszej ofercie przedstawimy więcej szczegółów – Zapraszamy do dalszej części artykułu. 

maslo

Przykładowo tutaj mamy rezerwacje na 5 stycznia, a powrót dopiero 14 stycznia dodatkowo również można zauważyć, że w styczniu następnego roku mamy bardzo dużo wolnych terminów, które możemy aktualnie zarezerwować. Jednakże to może znikać z dnia na dzień, dlatego warto jest się zastanowić nad podróżą już teraz, bo czas to pieniądz w tym przypadku.

W tym planowanym locie mamy jedną przesiadkę w Lonynie Heathrow (LHR). Nie jest to spore utrudnienie, ponieważ czas oczekiwania na lot to tylko około 2 godziny. Przy takich podróżach to tak na prawdę nie jest długi okres czasu. Także podczas wyjazdu do 7.00 jesteśmy na miejscu o 22:20. Lot trwa około 15 godzin z Pragi. W to trzeba wliczyć transport z polski, jednakże tutaj można wykorzystać popularne linie jak PolskiBus czy Simple Express

Linki przydatne do rezerwacji oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/4098/PRG-ICN-BA

http://polskibus.com

http://www.simpleexpress.eu/pl

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ