Tanie bilety lotnicze na Seszele
Seszele
Tanie bilety lotnicze na Seszele
Seszele

Macie okazję by spełnić marzenia o bajecznym urlopie kąpiąc się w kryształowo czystym morzu:) Linie lotnicze Kenya Airways wraz z Air France oferują tanie bilety lotnicze open jaw na rajskie Seszele na Oceanie Indyjskim za 1 579 zł w obie strony.

Najlepszym okresem na podróż są miesiące od maja do października, gdyż wtedy panuje na Seszelach pora sucha. Klimat jest mniej wilgotny oraz występuje mniej dni deszczowych niż w pozostałych miesiącach, temperatury są znośne. Woda w morzu ma przez cały rok stałą temp. 25 stop.

Tani wypad na trasie Paryż-Male-Bruksela możliwy także w okresie najbardziej sprzyjającym na podróż na wyspach. Kalendarz terminów niżej.

Lecąc na Seszele macie jedną przesiadkę w Paryżu. Podróż powrotna z międzylądowaniem  w Nairobi oraz w Paryżu.  Podróż do Paryża oraz z Brukseli do Polski pokonacie najtaniej wybierając nisko kosztowe linie lotnicze Ryanair lub Wizz Air.

W cenie bagaż rejestrowany. Przy zakupie biletu należy zapytać o limit wagowy.Podróżujecie na pokładach dwóch różnych linii lotniczych, dlatego też sami bierzecie odpowiedzialność za ewentualne opóźnienia. Niewstawienie się na któryś z lotów skutkuje utratą biletu.

Tanie bilety lotnicze na Seszele (Male) kupicie na stronie flipo.pl

Tani wypad:

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ