Dzisiaj mamy dla Państwa bardzo ciekawą promocję na jednodniową wycieczkę do Mediolanu. W naszym artykule przedstawię dwie propozycje wylotów oraz przylot w bardzo korzystniej cenie. Cena nie przekroczy 16 euro, tylko musisz się śpieszyć, aby nikt nie zgarnął Ci lotu sprzed nosa. Wydaje mi się, że warto jest poświęcić taką małą kwotę, aby systematycznie zwiększać swoje zdolności interpersonalne oraz dodatkowo systematycznie rozwijać się duchowo. Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem już teraz.
Tani lot Berlin – Medional Bergamo to koszt tylko i wyłącznie 16 euro za lot w obie strony.Tak na prawdę jeżeli chcesz skorzystać z tej promocji to musisz efektownie i szybko zamówić ten bilet, ponieważ za kilka godzin może już go nie być. Wiele ludzi poszukuje tanich lotów i nie zawsze można znaleźć wszystko dla siebie. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

mediolan

Tani lot Berlin Schonefeld – Paryż Beauvais to koszt 7,99 euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 06:40› 08:25. Opcja plus jest w cenie 69,99 euro. W przykładowym załączniku wylot jest 26 stycznia, planowany powrót 26 stycznia.
Tani powrót Paryż Beauvais -> Berlin Schonefeld to koszt 7,99 euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 20:55› 22:40. Opcja plus jest w cenie 69,99 euro. W przykładowym załączniku powrót jest 26 stycznia.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ