Kolejna ciekawa propozycja na pierwszą połowę mają. Jeszcze wszystko jest dostępne także bez żadnych problemów będziesz mógł zagwarantować dla siebie udane wakacje. Jeżeli znasz już termin, który możesz dla siebie zarezerwować to na pewno w szybki sposób będziesz mógł zakupić dla siebie bilet. Wydaje mi się, że dzięki temu na pewno uda ci się zrealizować swoją wyprawę. Zastanów się nad terminem i działaj, ponieważ wiecznie tej oferty nie będzie. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą taniego lotu już dzisiaj.

Tani lot Praga – Dubaj to okazja i musisz wiedzieć, że na pewno w tej cenie nie będziesz mógł go znaleźć za kilka dni. Aktualnie jest możliwość wykupienia tego w cenie 1 022,10 złotych. Zastanów się czy chcesz na pewno w tym okresie zakupić owy bilet i skorzystaj z życiowej promocji i działaj. Poniżej przedstawiamy przykładowy tani lot:praga

Tani lot Praga – Dubai to koszt 511,10  złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 10:20› 18:30. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 4 maja, planowany powrót 12 maja.
Tani powrót Dubai -> Praga to koszt 511,10  złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 19:30› 00:20. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 12 maja.

Link do oferty: https://www.tripsta.pl/loty/pasazerowie?bookingID=1&utm_source=kayak_pl&utm_medium=metasearch&utm_campaign=flights&utm_term=PRG_DXB

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ