Masz możliwość taniego podróżowania, tak na prawdę aktualnie tanie linie lotnicze stały się bardzo popularne i bardzo dużo osób korzysta z tego rozwiązania. Musisz wiedzieć, że im dłużej będziesz szukał ofert to będziesz trafiał na coraz to lepsze oferty. Przedstawiamy tą ofertę dla Państwa, ponieważ uważamy, że jest już  to jedna z atrakcyjniejszych cen z odpowiednimi terminami. Warszawa – Rzym jest już dostępna od 339 złotych w obie strony. Dla niektórych osób jest to bardzo duża atrakcja i na pewno pożytecznie wykorzystają ten rabat. 

lot1

Maksymalnie można zarezerwować miejsce dla 6 pasażerów. Czas wylotu to 13:25 z Warszawy i na miejscu we Włoszech jesteśmy już za 2 godziny 20 minut. Bilet powrotny jest ustawiony przykładowo na 18 stycznia. To jest idealny czas aby zwiedzić Rzym. 4 dni spokojnie dadzą Ci możliwość zwiedzenia owego miejsca bez problemu większego.

Cena za tani lot z Warszawy do Rzymu to koszt 339 złotych. Cena zawiera oczywiście wszystkie opłaty dodatkowe oraz transakcje!

Warto przed krótkim wyjazdem do Rzymu zaopatrzyć się w konkretny plan wycieczki, aby nie marnować zbędnie czasu. Planowanie na miejscu jest o wiele trudniejsze niż spokojne samotne bądź wspólne ustalanie miejsc.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ