F
F

Ciekawa oferta dla osób, które lubią romantyczne miasto jakim jest Paryż. Promocja jest o tyle ciekawa, że trwa na prawdę długi okres czasu, gdyż aż do lipca 2016 gdzie możemy w prosty i szybki sposób zarezerwować bilet lotniczy w dowolnym terminie. To zupełnie ułatwia nam rezerwacje innych rzeczy! W naszym dzisiejszym artykule przedstawię więcej informacji na temat tej promocji. 

Połączenie lotnicze Warszawa – Paryż to koszt 389 zł w obie strony. Jest to całkiem dobra kwota, którą należy przemyśleć podczas planowania podróży. Wychodzi z tego, że płacimy około 195 zł za jeden przelot, co innymi środkami byłoby zazwyczaj niemożliwe. Warto zwrócić uwagę, że usługa z szybki sposób będzie niedostępna i niestety nie będzie można z niej korzystać, także warto jest się decydować od razu.

paz

Jak widzimy bliskie terminy niestety nie są aż tak dostępne dla nas. Jednakże w kolejnych miesiącach sprawa się zupełnie zmienia i tanie bilety Warszawa – Paryż idealnie pasują po prostu.

grudz

W kolejnych miesiącach Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec 2016 możemy dowolnie zarezerwować sobie termin bez problemów. Wystarczy jedynie dokonać zamówienia i mamy wszystko gotowe.

Sprawdź ofertę na poniższej stronie internetowej:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/1587

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ