Warszawa – Nowy Jork – Warszawa

Dla wielu osób wyjazd do Nowego Jorku jest czymś niezwykłym. Często osobą brakuje tej kultury i otwartości jaka jest w Nowym Jorku. W naszym dzisiejszym artykule przedstawię tanią ofertę wyjazdu do Nowego Jorku. Nie jest to żadna pułapka czy jakieś niezwykle niskie ceny. Tanie bilety lotnicze Warszawa – Nowy Jork – Warszawa się zdarzają i jest to normalne. Wszystko zależy od tego jaki jest to dzień i czy jest duże obciążenie lotnicze. 

Tani lot do Nowego Jorku w obie strony to koszt 1789 złotych. Także za około 890 zł możesz wyjechać, to jest niesamowita promocja dla osób, chętnych zwiedzić tamto miejsce. Terminów nie pozostało już dużo i należy się śpieszyć oraz wszystko dostosować pod przyjazd.

nowy

Przykładowo będziesz mógł wyjechać w 13 maja 2016 roku, a przyjechać min. 20 maja 2016 roku. Jest to bardzo dobra promocja oraz śmiało można tak na prawdę większość fajnych rzeczy zwiedzić. Lot odbywa się z przesiadką w Kijowie, jednakże za taką cenę nie jest to wcale duży problem.

Nowy Jork to wspaniałe miejsce z tradycją oraz bogatą kulturą. Dzięki tanim lotom będziesz mógł w prosty i szybki sposób poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności, które przydadzą Ci się życiu.

Sprawdź ofertę na poniższej stronie internetowej:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/1587

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ