Dzisiaj mamy dla państwa okazje, która pozwoli Wam zrozumieć inną kulturę oraz zwiększyć swoją wiedzę. Można śmiało powiedzieć, że takie podróże umożliwią Wam odpoczynek ciała oraz duszy, a dodatkowo będą szkolić. Za 228 złotych będziesz mógł zrobić wycieczkę bez problemu i w ten sposób Sardynia będzie dla Ciebie otwarta. Później będziesz musiał przygotować dla siebie hotel czy mieszkanie, jednakże to już jest mniejszym problemem, niż znalezienie dobrej ceny biletu lotniczego.

art3

Tani lot Katowice – Bologna to koszt 39,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club. Lot trwa od 16:55 do 18:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 27 grudnia, planowany powrót 4 grudnia.

art4

Tani powrót Bologna -> Katowice to koszt 39,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club. Lot trwa od 15:25 do 17:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39 złotych oraz opcja PLUS za 281.20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 4 grudnia.

Warto jest zaznaczyć, że jest to oferta, która za niedługo nie będzie dostępna. Także śpieszcie się z wyborem terminu i miłej zabawy!

Linki potrzebne do rezerwacji biletów:

https://wizzair.com/pl-PL/Select

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ